
10:01, 22 травня 2017 р.
У Чернівцях у одній із стоматологічних поліклінік з'явилось нове обладнання

Майже чверть городян обслуговує філія обласної стоматологічної поліклініки, що на пр. Незалежності, 123. Однак дотепер, якщо пацієнтові було необхідно зробити рентгензнімок, його посилали в основний корпус поліклініки на вул. Головну, 135, що було дуже незручно.
Як повідомив в. о. головного лікаря Чернівецької обласної консультативної стоматологічної поліклініки Валентин Пріску , щоб поліпшити якість обслуговування містян, для філії закладу на проспекті Незалежності придбали новий цифровий рентгенологічний апарат, яким обладнали новостворений рентгенкабінет. Крім цього, тут запрацював кабінет ортопедії, а відтак нарешті з’явилася можливість надання пацієнтам усіх видів стоматологічного лікування: терапевтичного, ортопедичного та хірургічного, інформує "Чернівецький промінь".
- Найближчим часом плануємо створити хірургічне відділення і на Головній, бо через його відсутність, приміром, для видалення зуба мусимо скеровувати людей на пр. Незалежності, а так не має бути, – каже В. Пріску. – Коли плани зреалізуємо, то в обох структурних підрозділах для відвідувачів буде повний цикл стоматологічних послуг.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:32
15:00
Вчора
13:13
Вчора
12:56
Вчора
10:10
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:36, 9 липня
2
19:09, 30 червня
15
07:29, 30 червня
15
live comments feed...
Коментарі