• Головна
  • Буковинські медики набирались досвіду у Румунії
12:46, 11 вересня 2017 р.

Буковинські медики набирались досвіду у Румунії

Буковинські медики набирались досвіду у Румунії

Медики румунської клініки поділилися досвідом з чернівецькими фахівцями.

Відбувся візит лікарів міської дитячої клінічної лікарні Чернівців та головного інженера управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради до дитячої клініки “ Grigore Alexandrescu ”, що у Бухаресті (Румунія).

Муніципалітет Бухаресту посприяв зустрічі чернівецьких фахівців з головним лікарем та провідними спеціалістами клініки “ Grigore Alexandrescu ”, які продемонстрували делегації всі сторони реконструкції та розбудови однієї з найстаріших дитячих клінік Європи.

Медики ознайомились з особливостями розбудови лікарні, розташованої в старовинних спорудах, які вже не відповідають сучасним технологічним вимогам. Аналогічна проблема є і в дитячій лікарні Чернівців, котрій наступного року виповнюється 110 років.

На делегацію з Чернівців справило враження архітектурні та технічні рішення – застосування сучасних методів будівництва, якість та добротність устаткування і будівельних робіт, естетика інтер’єрів та функціональних робочих місць.

«Надзвичайно важливим є впровадження телемедичних технологій. Наші колеги широко користуються цим оперативним зв’язком. У лікувальному закладі всі відділення об’єднані у відкриту комп’ютерну мережу», – каже головний лікар Чернівецької міської дитячої лікарні Сергій Сторожук, пише прес-служба міської ради. 

Досвід, отриманий під час візиту, втілиться у вигляді цільових програм, плануванні табелів оснащення відділення, підготовки кадрів, регламенту роботи, телемедичної мережі та цілодобового диспетчерського пункту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медики #лікарня #Румунія #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...