• Головна
  • На Буковині перевірять харчоблоки в усіх навчальних закладах області
15:27, 1 листопада 2017 р.

На Буковині перевірять харчоблоки в усіх навчальних закладах області

На Буковині перевірять харчоблоки в усіх навчальних закладах області

В обласній державній адміністрації підготовлено проект розпорядження щодо вжиття заходів щодо недопущення виникнення  спалахів  гострих  кишкових інфекцій в навчально-виховних закладах Чернівецької області.

З метою організації якісного та безпечного харчування дітей, відповідним службам та відомствам, а також районним державним адміністраціям наголошено та рекомендовано Чернівецькій та Новодністровській міським радам, об’єднаним територіальним громадам забезпечити проведення комісійних обстежень навчально-виховних  закладів  в  частині організації  харчування  учнів відповідно до чинного законодавства з метою запобігання виникненню та розповсюдженню захворювань на гострі  кишкові  інфекції. 

Також потрібно здійснювати контроль за дотриманням і неухильним виконанням законодавчих і нормативно-правових документів та санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування учнів.

Задля формування культури харчування серед учасників навчально-виховного процес необхідно посилити  просвітницьку  та  виховну  роботу,  оформити куточки здорового харчування в кожному навчальному закладі, активізувати роботу батьківського лекторію з питань раціонального харчування школярів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #харчоблок #перевірка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...