• Головна
  • У Чернівцях побудують "Місто добра"
11:29, 14 листопада 2017 р.

У Чернівцях побудують "Місто добра"

У Чернівцях побудують "Місто добра"

В Мистецькому Арсеналі стартував благодійний марафон зі збору коштів на побудову маєтку для матерів, що опинились в кризових ситуаціях.

Ініціатори проекту з благодійного фонду Я Майбутнє України кажуть, що перше Місто Добра з’явиться у Чернівцях.

– Це своєрідний пункт підтримки для діток і мам, які зможуть проживати тут доти, доки не подолають кризу, доки не стануть вільно та впевнено відчувати себе у суспільстві, – розповідає ictv голова фонду Я Майбутнє України Марта Левченко.

Перший проект буде реалізовано на базі існуючого в Чернівцях Центру Доброти Мрія Марти, в якому вже знайшли підтримку понад 35 мам: сиріт, безхатьків, випускниць інтернатів та жертв насилля у сім’ї.

– 22 з них вже є випускницями центру і мають професію, роботу, можуть самостійно орендувати належне житло. Вони подолали кризу і зараз допомагають іншим жінкам справитися з бідою, –  каже Левченко.

Збір коштів розпочався родинним святом у Мистецькому арсеналі за участю зірок української сцени та спорту. До побудови Міста Добра долучились просвітницькі проекти – Експериментаніум, лекторій 15х4 Talks та благодійний проект з видавництва та розповсюдження україномовних науково-популярних книжок для підлітків ЛакіБукс, започаткований IT-компанією Lucky Labs та БФ Я Майбутнє України.

Зокрема на просвітницькій локації гостей Мистецького Арсеналу очікували яскраві хімічне та кріошоу, лекція Новітні біонауки та як їх вивчати, багато вікторин та розіграш першого видання від спільного проекту Лакі Лабс та Я Майбутнє України – книги Луки Новеллі Тесла та машина на космічній енергії.

– Я нещодавно прочитав книжку Три чашки чаю Грега Мортенсона, який побудував півтори сотні шкіл і десятки жіночих та медичних центрів у найбідніших селах Пакистану та Афганістану. Ця книжка нині бестселер, а автора номінували на Нобелівську премію миру. Я переконаний, що саме освіта здатна змінити світ та подолати усі наші проблеми, – вважає гість марафону, фронтмен гурту Сальто назад Олександр Слободяник.

– У нас зараз усе підлаштовується під дорослих, в тому числі просвітницькі заходи. Але вони не встигають за розвитком науки. Тож сподіватися, що батьки якісно передадуть інформацію дітям – все одно, що розраховувати на зіпсований телефон. Дітям треба розповідати усі ці речі безпосередньо, – відзначив біофізик-біоінформатик, учасник проекту 15х4 Talks Тимофій Кулінич.

Кошти зібрані на родинному святі, підуть на придбання будинку з великою територією для майбутнього будівництва інших корпусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #Місто_добра #жінки #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...