• Головна
  • На Буковину надійшло 9 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи
16:00, 6 березня 2018 р.

На Буковину надійшло 9 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи

На Буковину надійшло 9 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи

До цього 4,5 тисячі доз КПК було перерозподілено на Буковину з інших регіонів України.

Наприкінці лютого Україна отримала 220 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК), закуплені за кошти Державного бюджету. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) здійснив прискорену доставку вакцинина запит Міністерства охорони здоров’я. Наразі імунобіологічний препарат розподілений у всі регіони України. 2 березня вакцину КПК скерували і в Чернівецьку область.

За інформацією заступника директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Юрія Лесюка, до Буковини у рамках централізованої поставки надійшло 9 тисяч доз імунобіологічного препарату для профілактики кору, паротиту та краснухи. Наразі здійснений розподіл даної вакцини. Триває її доставка на адміністративні території області.

Крім того, попередньо Чернівецька область отримала 4,5 тисячі доз вакцини КПК, шляхом перерозподілу імунобіологічного препарату з п’яти інших областей – Вінницької, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської.

Загалом, як інформує Міністерство охорони здоров’я, у 2018 році в Україну передбачається поставка 2 мільйонів доз вакцини КПК. Наступна партія імунобіологічного препарату очікується вже в кінці березня, опісля – у травні, а також другому півріччі поточного року.

#вакцини #хвороба #дози
Оголошення
live comments feed...