• Головна
  • Буковинка TAYANNA прокоментуала фінал нацвідбору Євробачення та витівку Данилка
13:34, 11 березня 2018 р.

Буковинка TAYANNA прокоментуала фінал нацвідбору Євробачення та витівку Данилка

Буковинка TAYANNA прокоментуала фінал нацвідбору Євробачення та витівку Данилка

Українська співачка TAYANNA, яка зайняла другу позицію у фіналі нацвідбору Євробачення, прокоментувала свій програш та скандал, який розгорівся після її виступу, йдеться у "Світському житті".

Другий рік поспіль чернівчанка - підопічна Алана Бадоєва займає другу позицію у фіналі нацвідбору. Минулого року співачка поступилася рок-гурту O.Torvald, цього року молодому співаку MELOVIN.

"В житті так трапляється, як має бути, напевно це не мій конкурс, або ще не мій час. Нема такого, щоб якась депресія була. Був момент смутку, але одразу після виступу і можливо ще на ранок, а потім все минулося", - поділилася з ТСН співачка.

Також TAYANNA прокоментувала скандал, спричинений Андрієм Данилко, який запідозрив співачку у використанні фонограми та попросив заспівати ще раз.

"З одного боку мені було приємно, тому що я так співаю наживо, що всі думають що це фонограма, але це результат великої праці. Я по шість-вісім годин працюю в залі і співаю. Ми всі знаходились в однакових умовах. Всі фонограми запускав канал, а це не наш звукорежисер, який може десь щось підкрутити", - повідомила виконавиця.

Виступ співачки Tayanna (Тетяни Решетняк) з піснею "Леля" в фіналі Національного відбору на Євробачення-2018 викликав скандал у прямому ефірі. TAYANNA прокоментувала сварку між Андрієм Данилком та своїм менеджером Олександром Кажияном.

Зауважимо, що з Андрієм Данилко, який використав нецензурну лексику в адресу менеджера співачки, після того ніякої розмови не було. Відомо, тільки що у нього було інтерв'ю, де він попросив вибачення у TAYANNA та у всієї її команди. 

#TAYANNA #скандал
Оголошення
live comments feed...