• Головна
  • Небайдужих просять допомогти врятувати життя 25-річного буковинця, який бореться з важкою недугою
13:00, 15 березня 2018 р.

Небайдужих просять допомогти врятувати життя 25-річного буковинця, який бореться з важкою недугою

Небайдужих просять допомогти врятувати життя 25-річного буковинця, який бореться з важкою недугою

25-річному Олегу Гуменному із села Великий Кучурів Сторожинецького району потрібна термінова операція – резекція печінки у зв’язку з пухлиною. Діагноз – об’ємне утворення (пухлина до 10 см) лівої долі печінки. 

– Олег хворіє уже рік, – розповідає мама Галина Гуменна. – Перед минулим Новим роком (2017) син відчув, що йому зле. Обстежилися – виявили пухлину, але тоді вона мала 3 см, а тепер майже 10! Олег у дитинстві був життєрадісним, а зараз закрився, перебуває у депресії, майже нічого не їсть… 

– У нас із чоловіком ще двоє синів, - каже molbuk.ua жінка. - Молодший покинув училище, щоб заробляти братові на операцію. Ми всі працюємо, не покладаючи рук. Але шість тисяч доларів – сума, яка потрібна на операцію та реабілітацію в інституті ім. Шалімова в Києві, для нас не підйомна. Ми просто не маємо цих грошей. Зверталися у різноманітні благодійні фонди, організації, в адміністративні установи, але нам всюди відмовили. Прошу всіх небайдужих: допоможіть моєму синові! Операцію потрібно робити негайно!

5167 4910 2864 6205 (Ощадбанк) – номер банківського рахунку. Отримувач – Гуменна Галина Іванівна.

066 12 13 125 – номер телефону Галини Гуменної, матері Олега.

#Буковина #допомога #хвороба
Оголошення
live comments feed...