• Головна
  • На Калинівському ринку у Чернівцях почали відновлювати контейнери (фото)
13:03, 17 квітня 2018 р.

На Калинівському ринку у Чернівцях почали відновлювати контейнери (фото)

На Калинівському ринку у Чернівцях почали відновлювати контейнери (фото)

У Чернівцях на секторі №5 Калинівського ринку почали відновлювати контейнери, які постраждали внаслідок пожежі 19 березня.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив генеральний директор МПК “Калинівський ринок” Ігор Маслянчук.

За його словами, майданчик вже повністю очистили від згорілих контейнерів. Вивезли 51 контейнер, а підприємцям надали поворотну фінансову допомогу.

"Контейнери відновлюватимуть у тому вигляді, у якому вони були. Підприємці самі наймали підрядників. За роботи взялися досить активно. Тож, думаю, впродовж місяця вони будуть закінчені", - каже Ігор Маслянчук. 

Підприємцям Калинівського ринку надали зворотну фінансову допомогу на 10 років. Перша виплата має бути через п’ять років без відсотків та додаткових навантажень. Також адміністрація ринку звернулася за індивідуальним роз’ясненням до податкової інспекції, чи може ця допомога буде безповоротною. 

"Підприємцям надали зворотню фінансову допомогу — 3525 гривень за метр квадратний. Її отримали майже всі підприємці — 21 особа. Виплати всі отримали різні. Адже у декого торгова площа становила 26 метрів квадратних, у декого - 130 метрів квадратних", - повідомив Маслянчук.

Щодо протипожежних заходів, то на Калинівському ринку планують розміщення пожежних резервуарів та встановлення пожежної сигналізації по всьому ринку.

#Чернівці #ринок #контейнери #пожежа #відновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...