До уваги буковинців: для того, щоб здати ЗНО, треба надати ID-картку

До уваги буковинців: для того, щоб здати ЗНО, треба надати ID-картку, Полісан Вікторія

Згідно з оновленими правилами реєстрації на Зовнішнє незалежне оцінювання школярі, які бажають пройти ЗНО, повинні будуть надати ID-карту.

"Зокрема, школярі, яким виповнилося 14 років, повинні своєчасно звернутися для оформлення ID-карти ... Для школярів своєчасне оформлення паспорта необхідно, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання", - повідомляє прес-служба Міносвіти.

У правилах виділено кілька категорій осіб, які можуть використовувати для реєстрації інші документи - так, особи, які проживають на окупованих територіях, можуть обійтися свідоцтвом про народження, іноземці та особи без громадянства - копією паспорта або документа, що посвідчує особу, біженці - копією довідки про звернення за захистом в Україні, пише gazeta.ua.

Крім того, особи з окупованих територій, які є учнями освітніх закладів на підконтрольній Україні території, в разі втрати засвідчує особу без можливості його відновити, можуть надавати довідку від навчального закладу з фотографією.

Всі інші громадяни України зобов'язані подавати для реєстрації виключно паспорт.

"Цей же документ пред'являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування. Крім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 планують вступати на молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра після 9-го класу", - підкреслюють в міністерстві.

зно документи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі