• Головна
  • Чернівецька "Буковина" зіграла унічию з лідером змагань
12:00, 7 квітня 2019 р.

Чернівецька "Буковина" зіграла унічию з лідером змагань

У вісімнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала лідера змагань – ФК «Минай» (Закарпаття).

Якщо порівняти з минулим роком, то у складі буковинської команди на поле вийшли п’ятеро новачків – Марк Медведєв, Олександр Вечтомов, Олег Керчу, Андрій Гусін та Андрій Шишигін. Щоправда, раніше за «Буковину» не виступав лише Марк Медведєв. Усі інші виконавці цьогоріч повернулися до колективу з Чернівців.

У першому таймі найреальніший шанс вразити ворота суперника мав не лідер першості України, а наша команда. На 26 хвилині зустрічі м’яч у центрі поля перехопив Ладік Мєлконян та вивів на «побачення» з голкіпером «Минаю» Артемом Кулінічем півзахисника Антона Батрака. На жаль, влучити у ворота Антон не зміг.

Щодо «Минаю», то запам’ятався момент, який був у Артема Нурієва. У цьому ігровому епізоді під удар кинувся віце-капітан «Буковини», досвідчений Олександр Вечтомов.

Одразу після перерви той же Олександр Вечтомов опинився на вістрі атаки «Буковини». Кутовий виконував капітан чернівецької команди Олег Керчу, а ось Олександр Вечтомов переправляв м’яча у ворота гостей – голкіпера Артема Кулініча підстрахував Петро Стасюк. Згодом шанси відзначитися мали досвідчений новачок «Буковини» Ярослав Галенко та Ладік Мєлконян, однак м’яч знову оминув «рамку» закарпатської команди. Можна пригадати і небезпечний простріл Антона Батрака – активний Андрій Понєдєльнік, на жаль, не зміг переправити м’яч у ворота.

Активно увійшов у гру новачок «Буковини» Едуард Матвєєнко, який після перерви замінив Миколу Павлюка. Гравець, який має досвід виступів за юнацькі збірні України, мав дві можливості принести перемогу «Буковині». Спочатку Едуард не влучив у ворота з кута воротарської, а згодом м’яч після «пострілу» новачка чернівецької команди влучив у стійку.

Підсумок матчу – 0:0. Напередодні гри різні інтернет-видання прогнозували легку перемогу «Минаю». Переважно з рахунком 3:0. А «Буковина» гідно зіграла з лідером та мала більше шансів на перемогу. Це, до речі, визнав граючий спортивний директор ФК «Минай», відомий український футболіст Михайло Кополовець.

У 19-му турі чернівецька «Буковина» гратиме на виїзді з командою «Полісся» (Житомир), яка очолила турнірну таблицю. Матч відбудеться 13 квітня, повідомляє chernivtsisport.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію