• Головна
  • Румунія виділить кошти для румуномовних учнів Буковини
16:30, 24 травня 2019 р.

Румунія виділить кошти для румуномовних учнів Буковини

Румунія виділить кошти для румуномовних учнів Буковини

Міністерство у справах румунів звідусіль повідомило про початок відбору партнерів для фінансування цьогорічної Програми надання стипендій етнічним румунам, які навчаються на території України.

На першому етапі гроші виділять для учнів перших класів, а наступним етапом стане виділення коштів для другокласників. Це стосується учнів Чернівецької, Закарпатської та Одеської областей.

Зазначається, що у 2017-2018 навчальному році 1600 етнічних румунів, які навчаються в румуномовних школах цих трьох областей, вже отримували подібні стипендії.

А у 2018-2019 році на потреби цьогорічних першокласників передбачили суму 1000 лей для одного учня (приблизно 6150 гривень).

"На першому етапі реалізації Програми стипендії будуть надані румунським учням, які навчаються у першому класі в 2018-2019 навчальному році. На другому етапі, залежно від наявних фінансових ресурсів, стипендії будуть надаватися учням, які навчаються у другому класі", - йдеться у повідомленні міністерства.

У Міністерстві у справах румунів звідусіль зазначають, що у відборі партнерів для реалізації цієї Програми можуть брати участь усі неурядові організації та асоціації або фонди, що займаються питанням етнічних румунів в Україні і основною метою яких є збереження, затвердження або пропагування культурної, мовної, релігійної та етнічної ідентичності румунів всюди в регіонах України, повідомляється на офіційному сайті Міністерства у справах румунів звідусіль.

Читайте також: корисні поради, як правильно вибрати якісний шоколад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #румуномовні школи #учні #реформи #Міністерство румунів #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...