• Головна
  • Як буковинцям якомога корисніше провести вихідні у Карпатах: 3 поради
фото
14:38, 28 червня 2019 р.

Як буковинцям якомога корисніше провести вихідні у Карпатах: 3 поради

фото
Як буковинцям якомога корисніше провести вихідні у Карпатах: 3 поради

Цілих три вихідних поспіль мають буковинці. Для тих, хто ще вагається і не знає, як можна красивий фон для фото в Інстаграм поєднати ще й з користю для здоров'я, сайт 0372.ua підготував низку цікавих і практичних порад для відпочинку у Карпатах. Готові відчути смак літа? 

Цілющий чебрець

Чебрець, або материнку, здавна вважали рослиною, здатною повернути людині здоров'я і життєву силу. В перекладі з грецької чебрець — «сила духу».

Ця рослина має дезінфікувальну, сечогінну, протиспастичну властивості, стимулює відхаркування, заспокоює. Із чебрецю готують відвар, чай, настій, а також використовують порошок із сушеної трави, ефірне масло чебрецю, готують ванни.

Як буковинцям якомога корисніше провести вихідні у Карпатах: 3 поради, фото-1

Чай із чебрецю - це корисний напій із цілющими властивостями. Його лікувальна дія поширюються на нервову, дихальну, травну та інші системи організму людини. Крім того, чай із чебрецю порадує своїм неймовірним ароматом і смаком.

Білі гриби теж мають багато корисних властивостей. 

Завдяки вмісту великої кількості сірки і полісахаридів білі гриби допомагають боротися з онкологічними захворюваннями. Вони також мають протиінфекційні, ранозагоювальні, протипухлинні і тонізуючі властивості. Також білий гриб славиться своєю здатністю стимулювати секрецію травних соків.

Як буковинцям якомога корисніше провести вихідні у Карпатах: 3 поради, фото-2

Користь від споживання їх зумовлена тим, що у білих грибах містяться такі вітаміни та мікроелементи: вітамін В1 (тіамін), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В3, вітамін РР , вітамін В9 (Фолієва кислота), Вітамін С (аскорбінова кислота), Вітамін Е (токоферол), Калій, Кальцій, Магній, Натрій, Фосфор, Залізо, Кобальт, Марганець, Фтор, Цинк, Йод і Мідь.

Чим корисна лісова суниця?

Суниця — одна з найсмачніших лісових ягід. Суниця містить надзвичайно велику кількість корисних речовин: вітаміни С і В1, В6, мікроелементи, фолієву кислоту, каротин, саліцилову, нікотинову, лимонну, хінну та інші кислоти, флавоноїди, легкозасвоювані цукри — глюкозу і фруктозу — в суницях їх більше, ніж у будь-яких інших ягодах.

Корисні як свіжі ягоди суниці, так і сушені: в ході сушіння корисні властивості ягід не пропадають. При захворюваннях шлунка, гіпертонії, атеросклерозі, каменях у нирках і печінці, подагрі корисні свіжі ягоди суниці. Для лікування ран і порізів застосовують сік суниці.

Відвари і настої із сушених ягід суниці мають потогінну, сечогінну і протимікробну дію, регулюють травлення та мінеральний обмін.

За вмістом заліза суниця лісова значно перевершує ягоди винограду, загальновизнаного лідера в цьому ряду. Велика кількість кальцію також робить суницю дуже корисною в харчуванні зростаючого організму для нормального розвитку скелета дитини.

Яскравий і незабутній аромат лісової суниці використовуєть навіть в аромотерапії, гасячи негативні емоції і витягуючи з глибин генної пам'яті спокійну радість життя.

 Читайте також:як зробити незабутнім відпочинок у мальовничих Карпатах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відпочинок у карпатах #суниця #чебрець #білі гриби #користь
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...