• Головна
  • Лише 58% буковинських сімей задоволені своїми житловими умовами
16:05, 30 липня 2019 р.

Лише 58% буковинських сімей задоволені своїми житловими умовами

Лише 58% буковинських сімей задоволені своїми житловими умовами

За підрахунками Головного управління статистики у Чернівецькій області, задоволені або дуже задоволені своїми житловими умовами більше половини (58%) домогосподарств.  

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у Чернівецькій області у поточному році налічується 307 тис. домогосподарств (2% від загальної кількості домогосподарств по Україні). У міських поселеннях проживають 44% домогосподарств, у сільській місцевості – 56%. Середній розмір домогосподарства – майже 3 особи. 

Найбільш поширеними в області залишаються домогосподарства з трьох (30% домогосподарств) таз чотирьох і більше осіб (29%). Чверть домогосподарств (25%) складаєтьсяз двох осіб, кожне шосте (16%– з однієї особи. Більше половини (51%) домогосподарств Буковини мають дітей до 18 років.

Майже три чверті (73%) домогосподарств у своєму складі мають працюючих осіб (1,2 працюючих у розрахунку на одне домогосподарство).

В індивідуальних будинках проживає майже дві третини домогосподарств (63%), в окремих квартирах – третина (33%)у гуртожитках абов частині індивідуального будинку 4%.

Центральним опаленням обладнано житло 18% домогосподарств області, індивідуальною системою опалення – 32%, водопроводомта каналізацією – 72%, гарячим водопостачанням – 60%, централізованим газопостачанням – 69%, ванною або душем – 71% домогосподарств.

Задоволені або дуже задоволені своїми житловими умовами більше половини (58%) домогосподарств. 

Для пиття та приготування їжі більше половини домогосподарств (58%) використовують питну воду з криниці або колонки в своєму дворі, майже третина (31%) – з мережі водопостачання, 11% – з інших джерел.

Більше половинидомогосподарств (53%)утримують худобу, птицю, бджіл,майже три чверті(74%)мають земельні ділянки.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління статистики у Чернівецькій області.

Читайте також: Чернівецька поліція розшукує викрадачів прапора з фасаду дипломатичної установи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#статистика #домогосподарства #житлові умови
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...