• Головна
  • Представництво ЄС в Україні проведе безкоштовні заходи під час візиту на Буковину
08:41, 16 серпня 2019 р.

Представництво ЄС в Україні проведе безкоштовні заходи під час візиту на Буковину

Представництво ЄС в Україні проведе безкоштовні заходи під час візиту на Буковину

Представництво Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи від 2-3 вересня в Чернівцях.

У ці дні делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернівці та Красноїльськ із офіційним візитом, повідомляє ГО «Інтерньюз-Україна». У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

- Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Захід проведуть для учасників Євроклубів та інших європейських проектів, студентів, школярів, активної молоді 2 вересня о 09:00  год.Місце проведення - м. Красноїльськ,Красноїльськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, вулДружби, 11, спортивна зала.

Також 3 вересня о 12:00 – 13:30 год його проведуть і в Чернівцях за адресою:Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, вул. Лесі Українки, 23, читальна зала, 2-й пов.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

- Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Відвідати захід можна буде 2 вересня о 12:30 – 14:00 год. за адресою с. КрасноїльськКрасноїльська селищна рада, вул. Штефана Чел Марі, 157, актова зала, 1-й пов. Запрошені представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста. 

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, CreativeEuropeErasmus+, EU StudyDaysта ін.

- Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Проведуть 2 вересня з16 по19 год ум. Чернівці за адресою:Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, вул. Лесі Українки, 23, читальна зала, 2-й пов.

Запрошуються представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулінічдоцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

- Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Запланований на 3вересня, час проведення: 15:00 – 18:00. Місце проведення: м. ЧернівціЧернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Університетська, 20, 1-й пов.

Основні теми заходу: - Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу; - Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (EnterpriseEuropeNetwork); - EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; - Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу:Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Єгор Слободяник,експертEnterpriseEuropeNetwork-Ukraineта інші

Читайте також: у Чернівецькому університеті створять музей історії навчального закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#представництво єс #візит #заходи
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...