• Головна
  • "Втомилися від політиканства": чернівчани пропонують відзначити 2020-ий як рік здорового способу життя
Фото
13:01, 25 серпня 2019 р.

"Втомилися від політиканства": чернівчани пропонують відзначити 2020-ий як рік здорового способу життя

Фото
"Втомилися від політиканства": чернівчани пропонують відзначити 2020-ий як рік здорового способу життя

З такою ініціативою координатор громадського руху «Чернівці за здоровий спосіб життя» Микола Гунько звернувся до президента України.

"З метою популяризації та практичного запровадження здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді звертаюся до Вас з проханням видати Указ про відзначення в наступному 2020 році в Україні року здорового способу життя", - пише у листі Микола Гунько.

Зокрема, ініціатор вважає доцільним проведення тематичних наукових конференцій, симпозіумів, круглих столів, семінарів, інших наукових та просвітницьких заходів з нагоди відзначення року здорового способу життя, а  у навчальних закладах - тематичних заходів з висвітлення принципів здорового способу життя.

Микола Гунько також наголосив на відповідній соціальній рекламі та на показі документальних та художніх фільмів, присвячених здоровому способу життя.

У проєкті автор пропонує висвітлювати у державних ЗМІ заходи з підготовки та відзначення року здорового способу життя, створити цикли тематичних теле- та радіопередач. Головою оргкомітету з відзначення року здорового способу життя Микола Гунько пропонує обрати народного депутата України Георгія Мазурашу, який "особисто дотримується і завжди популяризує серед населення здоровий спосіб життя."

Кореспонденту 0372.ua Микола Гунько пояснив ініціативу року здорового способу життя тим, що виникла потреба покращити загальний стан самопочуття, оскільки чернівчани втомилися від політиканства.

"Тому в Чернівцях потрібно більше тематичних заходів на кшталт виставок здоров'я, країн здоров'я, забігів здоров'я і в цілому роз'яснення для населення, як вести здоровий спосіб життя", - додав ініціатор проєкту указу.

Рік здорового способу життя, за словами ініціатора, дасть українцям можливість дізнатися про правила здорового способу життя, спрямованих на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття, що забезпечує гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну і емоційну рівновагу та здоров’я людини.

Читайте також: попередили про надзвичайну пожежну небезпеку по всій Україні, зокрема й Буковині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #рік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...