• Головна
  • У межах свого мототуру до Чернівців завітає письменник Павло Дерев'янко
14:29, 11 вересня 2019 р.

У межах свого мототуру до Чернівців завітає письменник Павло Дерев'янко

У межах свого мототуру до Чернівців завітає письменник Павло Дерев'янко

13 вересня о 18:30 у Літературному целанівському центрі, що знаходить за адресою вул. О. Кобилянської, 51, відбудеться презентація темного фентезі в декораціях альтернативної історії "Аркан вовків" Павла Дерев’янка. Чернівці стануть шостим містом в мототурі письменника містами Західної України.

Павло Дерев’янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав не для продажу фантастичний роман-дистопію "Крук". Написав збірку горрор-оповідань "Макабра". Окрім літератури захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман "Аркан вовків" у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії "Litopys Siroho Ordenu".

У межах свого мототуру до Чернівців завітає письменник Павло Дерев'янко, фото-1

У романі описується 1845 рік. Історія пішла альтернативним шляхом: держава Хмельницького вистояла і майже двісті років нею правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент (Червона та Чорна ради), співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, серед людей живуть відьми.

На варті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і лицарі Сірого Ордену – химерні сіроманці, що володіють потойбічними силами: вони звуть себе онуками Мамая, а в народі їх кличуть характерниками. Кажуть, що вони прокляті, саме тому на місці поховання кожного сходить дуб, приковуючи його душу до землі.

Читайте також: у Чернівцях скоро відкриють інклюзивну виставку живопису.

#презентація книжки #Павло Дерев'янко #культура #історія #читання
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...