• Головна
  • "Місто професій": у Чернівцях масово "працевлаштували" дітей
18:37, 12 вересня 2019 р.

"Місто професій": у Чернівцях масово "працевлаштували" дітей

"Місто професій": у Чернівцях масово "працевлаштували" дітей

8-го вересня 2019 р. у місті Чернівці, в парку ім. Шевченка пройшов міжнародний профорієнтаційний проєкт для дітей «Місто професій».  

Головна мета проєкту – надати можливість кожній дитині знайти улюблену справу. 

З тонкощами професій їх ознайомлювали справжні професіонали, серед яких рятувальники, поліцейські, журналісти, лікар-лаборант, вязальник кабелів, монтер коліїта інші. 

У цьому році у заході вперше взяли участь комунальні підприємства міста, які познайомили як з професіями, так і з діяльністю компаній маленьких містян.

На заході було представлено більше 60-ти професій, а понад 3,5 тисяч дітей відчули себе дорослими - отримали «паспорти» та влаштувалися на «роботу»

Організотом заходу виступив Благодійний фонд «Місто Професій».

«Важливо відмітити, що цього року 60% професій, що представлені – це державні структури. Не без гордості про це говоримо, бо пять років ми намагалисьдосягтисаме таких показників. Міністерства, що підтримують проект, активно долучились до представлення державних структур", - зазначила Тетяна Люлька, ідеолог проекту.

"Місто професій": у Чернівцях масово "працевлаштували" дітей, фото-1

Про особливості однієї із незвичних професій, наприклад, розповіли дітям фахівці із виробництва кабельної продукції для автомобілів Volkswagen, які для створення інтерактивної частини привезли деталі та дроти.

"Спочатку у маленьких спеціалістів виникали складнощі із скручуванням проводів, а потім вони навіть змагалися на швидкість – хто перший впорається. Було більше 300 відвідувачів! Особливо цікаво, що діти приходили абсолютно не розуміючи, чим займається наша філія, а уходили вже з певними навичками», - розповідає Марія Костинян, молодший фахівець Чернівецької філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Читайте також: за психологічне насильство над сестрою буковинець виконуватиме громадські роботи.

#діти #місто професій
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...