"Золоті оплески Буковини": що приготував ХIV Фестиваль комедії для чернівчан? + АФІША

"Золоті оплески Буковини": що приготував ХIV Фестиваль комедії для чернівчан? + АФІША, Катерина Шварц

Уже сьогодні, 19 жовтня, стартує ХIV Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини-2019". Упродовж попередніх років гості вже встигли здивувати буковинського глядача своїми виставами. Що ж вони приготували для чернівчан цього року? 

Нагадуємо, що 13 вистав упродовж 12 днів презентують українські та румунські театри. Усі заходи відбуватимуться щодня з 19 до 30 жовтня о 18:30у Чернівецькому академічному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської.

Сьогодні, у суботу, гості зможуть побачити виставу "Жіноча логіка" (комедія на 2 дії) Черкаського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка", тривалістю дві години.

У цій виставі розповідатиметься про те, як жінка пішла шукати супутника свого життя на... цвинтар. А знайшла вона відразу двох! І, традиційно, вона мусить обрати: з ким із них пов'язати своє життя? Ось тут і вступить в дію жіноча логіка...

А у неділю, 20 жовтня, глядачі дивитимуться фарс на 2 дії "Скапен-штукар" Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської".

У центрі сюжету головний персонаж відомої п’єси французького комедіографа 17-го століття Мольєра - Скапен. Здається, немає жодної справи чи проблеми, яка була б не під силу всім "штукам", які він може провернути! Але чи зможе він зробити все так, щоб не нашкодити собі, а отримати похвалу та визнання? 

Читайте також: місячник благоустрою триває у Чернівцях.

афіша п'єса драмтеатр вистава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі