• Головна
  • Міжнародна наукова конференція відбудеться в Чернівцях упродовж двох днів
21:01, 12 листопада 2019 р.

Міжнародна наукова конференція відбудеться в Чернівцях упродовж двох днів

Міжнародна наукова конференція відбудеться в Чернівцях упродовж двох днів

14-15 листопада 2019 року у Чернівцях пройде міжнародна наукова конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського».

Як повідомляють організатори, 14 листопада 2019 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2) відбудеться міжнародна наукова конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського», в якій візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, експерти, науковці, лідери неурядових організацій з України, Польщі, Румунії, Молдови, Білорусії. 

Реєстрація учасників о 9.30, початок – о 10.00. 

Наступного дня, 15 листопада, в рамках Муніципальних читань відбудеться круглий стіл «Взаємодія органів влади з інститутами громадянського суспільства на муніципальному рівні» (м. Хотин Чернівецької області).

Метою проведення читань є фахове обговорення актуальних питань, пов'язаних із вивченням досвіду вітчизняного та зарубіжного муніципального управління в умовах реалізації адміністративної реформи та європейської інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм діяльності органів місцевого самоврядування до моделей та практик, які успішно діють у країнах ЄС, та вироблення науково-практичних рекомендацій з цього кола питань.

Читайте також: легковик зіткнувся з каретою швидкої у Чернівцях - є потерпілі (ФОТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #наукова
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...