![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
14:17, 1 грудня 2019 р.
Школярам розповідали про ВІЛ/СНІД на конференції в Чернівцях
фото
![фото ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗ України». фото ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗ України».](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗ України».
До Світового дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, який відзначається 1 грудня, в Чернівцях провели просвітницьку конференцію.
Про особливості захворювання на ВІЛ/СНІД розповідали учням шкіл міста у міській бібліотеці для молоді та юнацтва (вул. Головна, 128) 28 листопада. Організаторами заходу виступили представники Громадського здоров’я Чернівецької області, обласний Центр боротьби із захворюванням на ВІЛ/СНІД, благодійні громадські організації відповідного спрямування та колектив міської бібліотеки для молоді та юнацтва. Під час зустрічі з школярами та учнями працівники Центру СНІДу та благодійних організацій розповіли присутнім про користь дотримання здорового способу життя, шляхи зараження на ВІЛ/СНІД (на цю тему також продемонстрували відповідний мультиплікаційний фільм), та про необхідність підвищення толерантності до ВІЛ-інфікованих осіб тощо.
Крім цього, у залі бібліотеки, де відбувалася конференція, учасники заходу мали можливість ознайомитися з виставкою «Відомі люди теж хворіють на СНІД», підготовленою фахівцями ДУ «Чернівецький лабораторний центр МОЗ України».
Довідка: Всесвітній день боротьби зі СНІДом був заснований в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Генасамблеєю ООН.
Читайте також: Майже тисяча буковинців живуть із ВІЛ-інфекцією - ознаки хвороби та профілактика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі