![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
14:21, 15 грудня 2019 р.
Буковинським чорнобильцям-ліквідаторам вручили Почесні грамоти
фото
![фото пресслужби Чернівецької ОДА фото пресслужби Чернівецької ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото пресслужби Чернівецької ОДА
13 грудня у переддень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, крайова влада нагородила учасників ліквідації Почесними грамотами ОДА.
У Будинку з левами заступник голови ОДА Ігор Богатирець та директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Віталій Савкін зустрілися з представниками громадських організацій чорнобильців. За повідомленням пресслужби Чернівецької облдержадміністрації на зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Ігор Богатирець подякував всім присутнім за те, що 33 роки тому вони віч-на-віч зустрілися зі смертельною небезпекою.
«На вашому шляху постав невидимий ворог - атом, але ви з честю боролися не лише за власні життя, але й за життя співгромадян. Так само гідно ви й надалі йдете пожиттю. А наше завдання - завдання влади - надавати вам всю необхідну допомогу, все, що гарантоване вам державою», - зазначив Ігор Богатирець.
Посадовець нагородив Почесними грамотами ОДА учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-ї категорії Василя Кацеля та Олександра Столяра, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2-ї категорії Володимира Бодянчук, Георгія Пуя та Надію Ткач.
Читайте також: Найпродуктивніші працівники їдуть за кордон: експерт про ринок праці Буковини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі