• Головна
  • Іменну стипендію отримують 79 буковинських студентів
09:54, 5 лютого 2020 р.

Іменну стипендію отримують 79 буковинських студентів

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Розмір стипендії для студентів закладів вищої освіти в рік складає 100 тис. грн.
Про це повідомляють у Департаменті  освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.
"З метою підтримки обдарованих студентів державних, комунальних закладів фахової передвищої та вищої освіти, здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, шкільної, мистецької і спортивної молоді щомісячно упродовж навчального року виплачується іменна стипендія обласної державної адміністрації", - йдеться у повідомленні.
Загальна кількість отримувачів стипендії становить 79 осіб (25- студенти закладів вищої освіти, 16 - студенти закладів фахової передвищої освіти, 38- учні ліцеїв, гімназій, закладів загальної середньої освіти, музичних, художніх і спортивних шкіл, шкіл-інтернатів, здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти).
Розмір стипендії для студентів закладів вищої освіти в рік складає 100 тис. грн., для студентів закладів фахової передвищої освіти – 48 тис. грн., для учнів ліцеїв, гімназій, закладів загальної середньої освіти, музичних, художніх і спортивних шкіл, шкіл-інтернатів, здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти - 76 тис. грн.
Нагадаємо, ми писали про те, що школярі Буковини на конкурсі можуть виграти поїздку до Львова на Дитячий форум. Прочитати про це можна тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стипендія #студенти
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...