• Головна
  • До кінця липня з Чернівецької області буде призвано 455 юнаків
14:13, 26 травня 2020 р.

До кінця липня з Чернівецької області буде призвано 455 юнаків

До кінця липня з Чернівецької області буде призвано 455 юнаків

На збірному пункті розпочала роботу Чернівецька обласна призовна комісія. Юнаки, які прибувають сюди з районів, проходять контрольний медичний огляд та професійно-психологічний відбір щоб остаточно підтвердити свою придатність до військової служби.

Заходи проводяться із дотриманням всіх норм та обмежень, пов’язаних із карантином. Призовники, військові та медики забезпечені засобами індивідуального захисту, регулярно відбувається спеціальна обробка приміщень дезінфекцыйними засобами. При відправці команд молодого поповнення всі юнаки пройдуть тестування на COVID-19, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

До кінця липня з Чернівецької області буде призвано 455 юнаків, майже половина з яких, а це 210 чоловік, поповнять лави Збройних Сил. 115 хлопців служитимуть в підрозділах Національної гвардії, 110 – у Державній прикордонній службі та 20 – у Державній спеціальній службі транспорту.

Призову підлягають чоловіки, що є громадянами України, віком від 18 до 27 років, які не мають права на відстрочку, або звільнення від призову.

Термін строкової служби за наявності вищої освіти становить 12 місяців, за її відсутності – 18.

Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», всі громадяни, які отримали повістку, зобов’язані прибути на призовні дільниці у зазначений термін.

Якщо не отримали повісток, хлопці призовного віку мають самостійно прийти до військкомату для уточнення облікових даних та проходження медогляду в десятиденний термін з дня початку чергового призову.

Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. За неявку у військкомат та ухилення від військової служби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань у районі проведення ООС не залучають, а служать в місцях постійного розташування частин.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях планують замінити майже 4 тисячі світильників. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#призов #буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...