• Головна
  • «Калинівський ринок» через карантинні обмеження недоотримає майже 18 мільйонів гривень
20:03, 10 червня 2020 р.

«Калинівський ринок» через карантинні обмеження недоотримає майже 18 мільйонів гривень

«Калинівський ринок» через карантинні обмеження недоотримає майже 18 мільйонів гривень

«Калинівський ринок» через карантинні обмеження недоотримає майже 18 мільйонів гривень Внаслідок звільнення підприємців від плати за послуги під час карантинних обмежень комунальне підприємство МТК «Калинівський ринок» недоотримує надходжень від плати за послуги з утримання торгових місць за укладеними договорами орієнтовано понад 14,3 мільйона гривень.

На підставі поданих підприємцями станом на 1 червня заяв перерахунок плати за зазначену послугу здійснено вже на суму майже 8 мільйонів гривень. Про це повідомив директор підприємства Ігор Маслянчук, передає пресслужба Чернівецької міської ради.

Окрім того, майже на 3,5 мільйона гривень за період карантину ринок втратив надходжень від надання разових послуг ( щоденне оквиткування за розміщення автотранспорту на території ринку, торгівля з місць загального користування і автотранспортних засобів, торгівля транспортними засобами, тощо).

Станом на 1 червня залишок коштів на рахунках підприємства становить 2,2 мільйона гривень при потребі обігових коштів на червень 9,5 мільйона гривень для виплати заробітної плати, сплати податків та розрахунків за енергоносії. Підприємство вишукує джерела для поповнення обігових коштів з метою забезпечення безперебійного функціонування підприємства та надання якісних послуг підприємцям та відвідувачам ринку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного ЗНО. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#калинівський #ринок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...