• Головна
  • Майже вісімдесят відсотків чернівчан песимістично оцінюють ситуацію в місті
Опитування
12:20, 26 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Майже вісімдесят відсотків чернівчан песимістично оцінюють ситуацію в місті

Опитування
Майже вісімдесят відсотків чернівчан песимістично оцінюють ситуацію в місті

Соціологічна група "Рейтинг" протягом 20-24 серпня 2020 року серед мешканців Чернівців проводила опитування щодо їх поглядів на ситуацію в Україні та Чернівцях, пише 0372.ua.

В Чернівцях з’явилася альтернатива класичним партіям. Згідно з опитуванням чернівчани налаштовані песимістично та відчувають розчарування щодо стану в місті.  

Але досить неочікувано ініціатива небайдужих чернівчан увірвалась на друге місце за результатами соціологічної групи «Рейтинг».Про настрої чернівчан, які стають дедалі цікавішими, читайте далі:

Нагадуємо, щоЯкби вибори до Чернівецької міської ради були наступної неділі, то за яку партію би Ви проголосували?

Опитування продемонструвало такі результати:

  • Опитані однаково песимістично оцінюють ситуацію як у місті, та і в Україні. Так, лише 13% респондентів відповіли, що справи в місті йдуть у правильному напрямку, 79% – вважають протилежне. Стосовно України лише 15% стверджують, що напрям справ розвитку в державі правильний, 71% – неправильний.
  • Серед респондентів переважають емоції розчарування – 37%. 22% зазначили, що відчувають надію, лише 11% – радість, по 8-9% – байдужість, сум та злість.
  • Оцінюючи ризики стосовно кризи коронавірусу, 67% зазначили, що більше бояться економічних наслідків кризи для своєї родини, аніж захворіти. 19% навпаки більше  бояться хвороби. Останніх більше серед старших опитаних та жінок.
Майже вісімдесят відсотків чернівчан песимістично оцінюють ситуацію в місті, фото-1
  • Стан доріг – ключова проблема міста (78%). 31% визначили як актуальну проблему стан житлових будинків та під’їздів, 24-27% – неприбрані вулиці, розмір тарифів на комунальні послуги, якість громадського транспорту, благоустрій дворів та прибудинкових територій, вивіз сміття. 22% вважають проблемами міста епідемію коронавірусу, 17% – стан дитячих майданчиків, 15% – безпритульних тварин.
  • У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідером є партія "Слуга народу", за яку готові віддати голоси 25,7% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «Єдина альтернатива» підтримують 10,0%, партію «Батьківщина» – 9,9%, партію «Європейська солідарність» – 9,4%, партію «Рідне місто» – 6,6%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 6,0%, партію «Голос» – 3,2%, Радикальну партію – 3,1%, партію «Перемога Пальчевського» – 3,0%. Рейтинг інших сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 11%.
  • Обираючи політичну силу на виборах до Чернівецької міської ради 55% опитаних зазначили, що скоріше підтримають місцеву партію, 28% – зазначили, шо швидше голосуватимуть за загальнонаціональний бренд.
Аудиторія: мешканці м.Чернівці від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком та статтю.
Вибіркова сукупність:  1200 респондентів.
Метод опитування:  особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).
Помилка репрезентативності дослідження:не більше 2,8%.
Терміни проведення дослідження:  20-24 серпня 2020 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування у Чернівцях #настрої чернівчан #опитування чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...