• Головна
  • Розмовляйте з дітьми змалечку і вони матимуть високу успішність у школі: доведено науковцями
фото
13:13, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Розмовляйте з дітьми змалечку і вони матимуть високу успішність у школі: доведено науковцями

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Виявляється, діти дійсно краще розвиваються, якщо з ними розмовляють із самого раннього віку - тепер цьому є чергове наукове підтвердження, пише 0372.ua

Вчені виявили, що діти, з якими батьки багато розмовляли, мають вищий показник IQ, краще засвоюють матеріал, демонструють великий словниковий запас і мають інші мовні навички. Про це інформує Освіторія.Медіа.

Нагадаємо, що Психологи визначили, у яких батьків виростають щасливі та успішні діти: цікаве буковинцям

Як зазначається у матеріалі порталу, Американська освітня компанія LENA провела дослідження, в рамках якого вона протягом десяти років спостерігала за розвитком майже 150 дітей.

у розмові з дитиною важливий діалог, фото ілюстративне

у розмові з дитиною важливий діалог, фото ілюстративне

Що примітно, найбільш ефективною формою спілкування виявився не монолог з батьками, а діалог, в якому і хоча б один з батьків, і дитина беруть рівну участь. Крім того, вчені відзначили максимально критичне тимчасове «вікно», в якому спілкування з дитиною найважливіше: це вік від півтора до двох років. Для того щоб це виявити, дослідники розробили та використовували спеціальний «розмовний крокомір», який давав змогу відстежувати, скільки батьки говорили зі своїми дітьми в ранньому дитинстві, а потім провели ряд тестів на цих же дітях після того, як їм виповнилося 9-14 років.

Це дослідження зміцнило доказ того, що спілкування між дорослим і дитиною вкрай важливе в процесі раннього розвитку і безпосередньо пов’язане з успіхами дитини в школі, - зазначив президент компанії LENA Стівен Хеннон.

Таким чином, чергове дослідження підтвердило, що для гармонійного і якісного розвитку дітям потрібні найпростіші речі: можливість самостійно досліджувати світ, вільні ігри в достатній кількості та розмови про все на світі з близькими дорослими.
#діти #розмова #успішність #навчання #дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...