• Головна
  • Осінь - найкраща пора подбати про здоров’я ніг
Новини компаній
15:41, 17 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Осінь - найкраща пора подбати про здоров’я ніг

Новини компаній
Лікування варикозу в клініці "Базисмед"

Лікування варикозу в клініці "Базисмед"

Час літніх відпусток вже потроху закінчується, ми всі повертаємось до звичного життя, починаємо ще більше працювати та вирішувати всі справи. І чи не найкраще саме зараз подбати і про власне здоров’я та почати лікування варикозу.

Звісно, турбота про власне здоров’я не має сезонності і лікувати варикоз можна і влітку, і восени, і в будь-яку пору та час. Та зазвичай саме літо ми хочемо використати на подорожі та відпочинок, тому часто відкладаємо питання здоров’я на осінній час, який саме настав.

Осінь - прекрасна пора року для склеротерапії та лазерного лікування

Проводити лікування варикозу можна в будь-який час, проте більшість пацієнтів обирає саме осінній. Пов’язано це зі страхом влітку мати відкриті ноги, а восени будь-які проблеми можна приховати за одягом. Проте більшість сучасних методів лікування варикозу проводяться швидко та з мінімальними наслідками для зовнішнього вигляду ніг.

Склеротерапія у Чернівцях, Фото: Базисмед

Склеротерапія у Чернівцях, Фото: Базисмед

Склеротерапія - доволі поширена процедура, яку використовують під час лікування варикозу. За допомогою склеротерапії можна вилікувати початкову стадію варикозного розширення вен, прибрати зірочки і сіточки. Склеротерапія належить до ряду ін'єкційних процедур. Вона полягає у введенні в проблемну вену спеціального препарату - склерозанта, який сприяє поступовому зникненню дефекту. Склеротерапія також проводиться швидко, не має важких наслідків для зовнішнього вигляду ніг і при цьому добре допомагає побороти варикоз.

Лазерне лікування варикозу - ще більш безпечний метод лікування варикозного розширення вен. Як проводиться лазерне лікування? Під впливом лазера судинна стінка ураженої вени "склеюється" і вена зникає без сліду. Це не шкодить кровообігу у ногах та позбавляє естетичного недоліку за короткий час. Після лікування на ногах не залишається шрамів чи будь-яких інших слідів. Лазерне лікування варикозу є також безболісним, адже під час його проведення не застосовують наркоз, а лише місцеве знеболення. Перевагою є також швидкий ефект - судини зникають відразу і вже на наступний день Ви можете вийти на роботу.

Лазерне лікування варикозу у Чернівцях, Фото: Базисмед

Лазерне лікування варикозу у Чернівцях, Фото: Базисмед

Куди варто звернутися для лікування варикозу у Чернівцях?

Лікування варикозного розширення у Чернівцях також має багато способів і методів. Кожна людина, проконсультувавшись із лікарем-флебологом обирає найвідповідніший та починає проходити лікування. Всі найпоширеніші та найновіші світові методи лікування варикозу ви можете обрати в клініці Базисмед. Лікувати варикоз вже давно не страшно і не боляче.

Переваги лікування варикозу в клініці “Базисмед”:

  • методи лікування не потребують наркозу;
  • госпіталізація також не потрібна;
  • лікування без швів та надрізів;
  • проведення процедур без крововтрат;
  • час проведення процедур - 1,5 - 2 год.

Отож, осінь - чудова пора, щоб піклуватися про свої ніжки. Не зволікайте! Скажіть варикозу “прощавай”!

Телефонуйте в Базисмед та записуйтесь на прийом просто зараз!

#варикоз #лікування варикозу у Чернівецькій області #варикоз лікування #методи лікування варикозу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...