• Головна
  • У Чернівцях вручили нагороди працівникам дошкілля
фото
16:31, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях вручили нагороди працівникам дошкілля

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Нагородження працівників дошкілля з нагоди професійного свята відбулося у Будинку з левами, пише 0372.ua.з посиланням на офіційний портал Чернівецької ОДА.

27 вересня в Україні відзначають День дошкілля. З нагоди свята заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко привітала працівників дошкілля та вручила їм почесні грамоти.

Нагадуємо, що Буковина покращила результат у рейтингу регіонів України за підсумками цьогорічного ЗНО

Вона зокрема зазначила, що сфера освіти є досить багатогранною.

"Галузь дошкільної освіти та її специфіка є особливою, адже вона формує базу та фундаменту розвитку особистості" - зауважила Ірина Ісопенко.

Довідково: 

Вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято "Всеукраїнський день дошкілля" в останню неділю вересня. Нормативним підґрунтям свята є постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 629 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року" та резолюція І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Читайте такожПроблеми організації дистанційного навчання обговорили у Чернівцях

Дві чернівецькі школи ввійшли до ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагороди #день дошкілля #свято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...