• Головна
  • Ведення вагітності у Чернівцях: що потрібно про це знати та куди звернутись
Новини компаній
15:41, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Ведення вагітності у Чернівцях: що потрібно про це знати та куди звернутись

Новини компаній
Ведення вагітності у Чернівцях: що потрібно про це знати та куди звернутись

Ви давно мріяли про вагітність, уважно стежили за своїм здоров’ям і нарешті отримали омріяні 2 полоски на тесті. Та в голові одразу виникає ряд запитань: що далі? Чи потрібно йти до лікаря? Якщо так, то до якого? Чи потрібно здавати якісь аналізи? Без паніки, про все по черзі.

Весь світ змінюється навколо Вас в одну мить і це трапляється тоді, коли Ви усвідомлюєте, що носите в собі нове життя. Зазвичай жінки дізнаються про свою вагітність десь на четвертому тижні. У цей час довжина ембріона може становити тільки чотири міліметри, а вага настільки маленька, що виміряти її неможливо. Та вже відтепер Ви починаєте відчувати ряд змін: груди більшають і важчають, соски пігментуються. Напади нудоти стають супутниками кожного ранку, а щоденна втома уже стає звичною. У Вас може загостритися смак, нюх, Ви також стаєте емоційнішою ніж зазвичай.

Що відбувається в організмі жінки у ранні терміни вагітності:

Перший - четвертий тиждень вагітності: При злитті 23 хромосом матері і батька при заплідненні уже стає зрозумілою стать дитини, визначається колір очей малюка, навіть стає відомо, чи матиме він кирпатий носик або тоненькі пальчики. Запліднена яйцеклітина проходить крізь маткові труби в матку і остаточно закріплюється там на сьомий день після запліднення. Вже на четвертому тижні кожна клітина ембріона знає свою специфічну задачу і призначення.

Ранні терміни вагітності: що відбувається в організмі

Ранні терміни вагітності: що відбувається в організмі

П'ятий - шостий тиждень вагітності: В цей період починається битися серце Вашого малюка. Менструація не настає, і тест на вагітність, нарешті, офіційно підтверджує, що Ви вагітні. З початку шостого тижня у малюка формуються печінка, нирки та інші органи. Ще за 2 тижні формуються риси обличчя та починають виділятися пальчики. Розмір ембріона складає від 9 до 15 см.

Дев'ятий - дванадцятий тиждень вагітності: В цей час Вашу дитинку починають називати плодом, оскільки це вже не ембріон. Внутрішні органи формуються повністю, мозок вже покритий кістками черепа і постійно зростає. В цей період закладаються статеві органи малюка, плід починає сприймати та виражати емоції. Тепер у Вашого малюка вже є всі життєво важливі частини тіла: від коренів зубів до нігтів на пальцях ніг - все на місці. Навіть починає рости перше волоссячко.

Після 12 тижня ранній термін вагітності вже закінчується та починається другий триместр.

Що потрібно робити майбутній мамі щоб малюк ріс здоровим та сильним

Під час вагітності необхідно уважно ставитися до свого здоров’я та пам’ятати, що відтепер Ви відповідаєте не лише за своє життя, але і за життя свого малюка. Не віддавайте всю себе роботі, робіть перерви та концентруйте увагу на малюкові. Не завадить також час від часу гладити животик та спілкуватися з малям, оскільки майбутня дитина все відчуває. Майбутній мамі потрібно переживати більше приємних емоцій, радіти життю, проводити час на свіжому повітрі. Батько теж повинен приділяти увагу дитині, розмовляти з нею. Слова матері і батька, які чує плід, благотворно впливають на розвиток дитини.

Ведення вагітності у Чернівцях

Ведення вагітності у Чернівцях

Чи потрібно здавати якісь аналізи під час вагітності та як обрати хорошого гінеколога у Чернівцях:

Які аналізи потрібно здати майбутній мамі або які додаткові обстеження пройти, може визначити лише лікар після огляду та консультації. Обрати лікаря для ведення вагітності у Чернівцях можна у медичному центрі Базисмед. У клініці працюють досвідчені спеціалісти, які нададуть вичерпну інформацію та зроблять усе щоб мама та маля були здорові. У медичному центрі Базисмед Вам не призначать непотрібних аналізів чи обстежень, тож хвилюватися немає про що.

Звертайтесь в Базисмед та зробіть період вагітності найкращим у своєму житті.

#ведення вагітності Чернівці #вагітність гінеколог #я вагітна куди піти #жіноча консультація чернівці #ранній термін вагітності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...