• Головна
  • У Чернівецькій області за місяць відбулося 36 змін у складі ТВК
Місцеві вибори
14:32, 9 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій області за місяць відбулося 36 змін у складі ТВК

Місцеві вибори
У Чернівецькій області за місяць відбулося 36 змін у складі ТВК

З 8 вересня по 4 жовтня на Буковині сталося 36 замін в територіальних виборчих комісіях. Більшість замін – від “Батьківщини”, пише 0372.ua з посиланням на ОПОРу.

За місяць роботи у Чернівецькій обласній ТВК відбулося 7 замін. Так, Світлану Макаровську (суб’єкт подання – ВО “Батьківщина”) замінила Олена Ярошенко, Андрія Глека (“Молодь до ВЛАДИ”) замінив Іван Торончук, Марію Палагнюк (“Студентська партія України”) – Тетяна Осадчук, Василину Малишевську (“За Майбутнє”) – Рустам Гасимов, Олену Щербакову (“Альтернатива”) – Дмитро Анциферов та Тамару Прокопенко замінила Валентина Боднар, яку пізніше замінила Ірина Венедіктова (суб’єкт подання - “Всеукраїнський народний союз”).

Зміни в районних виборчих комісіях:

У Чернівецькій районній ТВК змінилося двоє членів виборчої комісії. Івана Солтицького замінила Діана Злагода (суб’єкт подання – ВО “Батьківщина”), а Наталію Ганчук - Віолетта Чайковська (“Голос”). У Дністровській ТВК також відбулися 2 заміни членів виборчої комісії. Тут Надія Недільська замінила Галину Комову (Радикальна партія Олега Ляшка), а Анастасію Паращук – Клавдія Ткачук ВО (“Батьківщина”).

У Чернівецькій області за місяць відбулося 36 змін у складі ТВК, фото-1

Зміни в міських виборчих комісіях:

  • У Заставнівській міській ТВК Ганну Вольф на посаді секретарки комісії замінила Юлія Турецька (“Опозиційна платформа – За Життя”). Також у цій комісії Орисю Дригу замінила Марія Одинак (“Слуга Народу”), Михайла Калинчука – Єлізавета Зайшлюк (“Опозиційна платформа – За Життя”), Юлію Дупешко-Джус – Василь Романський (ВО “Батьківщина”), Людмилу Танасійчук замінила Ганна Проценко (“За Майбутнє”). Варто зазначити, що низку замін своїх представників зробила партія “Європейська Солідарність”. Таким чином Марію Рудан замінила Альона Ткач, яку згодом замінив Орест Шендеровський, а його пізніше – Ганна Лахманюк.
  • У Вашківецькій ТВК відбулась заміна Юлії Березенко на Василя Антемюка (“Нова політика”) та Артема Глущенка на Галину Розмаріцу (“Селянська партія України”).
  • У Сокирянській міській ТВК замінили Людмилу Ковалевську на Марію Смирнову (ВО “Батьківщина”), Івана Васькевича на Любов Клакову (“Нова політика”), Марію Попезу на Анастасію Богачук (“Європейська Солідарність”).
  • У Хотинській ТВК відбулись наступні заміни: Валентину Демидентко замінив Юрій Годнюк (“Нова політика”), Світлану Попову – Валентина Манко (“Слуга Народу”). Також “Опозиційна платформа – За Життя” замінила Владислава Жовтенького на Людмилу Затикіну, Людмилу Дашкевич – на Наталію Галіщук, Людмилу Подгорну – на Людмилу Раєвську.
  • У Сторожинецькій міській ТВК замінили 3 осіб: Ілону Гурник на Ольгу Герасимюк, Георгія Мітріка на Наталю Котову (суб’єкт подання “За Майбутнє”), Василя Столярчука на Марію Слюсар (“Перемога Пальчевського”).
  • У Кіцманській ТВК відбулися заміни 2 осіб: Романа Макидона замінили на Інну Яремій (ВО “Батьківщина”), а Юрія Василевського – на Михайла Гнатчука (“Нова політика”).
  • У Новоселицькій міській ТВК також замінили 2 осіб: Юрія Бабиного на Леоніда Збиркота та Сергія Постолатія на Галину Постолатій. В обох випадках суб’єктом висування є ВО “Батьківщина”.
У Чернівецькій області за місяць відбулося 36 змін у складі ТВК, фото-2

Загалом, найбільше замін за минулий місяць відбулося у Заставнівській міській ТВК – 8, а також у Чернівецькій обласній ТВК – 7.

Щодо політичних партій, то лідерами серед замін своїх представників у ТВК на Буковині минулого місяця були “Батьківщина” (партія, яка замінила 8 представників), “Опозиційна Платформа – За Життя”(5) та “За Майбутнє”(5).

Нагадаємо, що від початку роботи ТВК і до 4 вересня в області сталося 54 заміни - більшість від “Слуги Народу”.

Читайте також: За місцевими виборами в Україні слідкуватимуть понад дві сотні офіційних спостерігачів

Парламентарі пропонують ввести в Україні карантин вихідного дня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори список партій #місцеві вибори в Чернівецькій області
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...