• Головна
  • Життя без стресу: у ЦГЗ поділилися порадами для поліпшення психічного здоров’я
здоров'я
13:16, 10 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Життя без стресу: у ЦГЗ поділилися порадами для поліпшення психічного здоров’я

здоров'я
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Близько мільярда людей у світі страждають на психічні недуги. А в умовах пандемії такі люди все більше почувають себе соціально ізольованими, пише 0372.ua.
Сьогодні, 10 жовтня, відзначається Всесвітній день психічного здоров'я. Він проходить під патронатом Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міжнародної асоціації запобігання самогубствам та Міжнародної організації, що опікується Глобальним психічним здоров'ям. Про це інформує ЦГЗ у Фейсбук.
Наразі люди із психічними недугами переживають ще більшу соціальну ізоляцію
За даними ВООЗ, майже 1 мільярд людей у світі страждають психічними розладами.
Як зазначають фахівці Центру, пандемія COVID-19 спричинила багато труднощів та випробувань для психічного здоров’я людей та змінила наше повсякденне життя. Наразі люди із психічними недугами переживають ще більшу соціальну ізоляцію.
Вони зауважують, що профілактика починається зі знання та розуміння перших ознак і симптомів психічних розладів в будь-який період.

Корисні звички та поради для здорової психіки та поліпшення психічного здоров’я:

1. Розпізнавайте ознаки стресу та реагуйте. Зниження активності, головні болі, безсоння і дратівливість — лише деякі ознаки, на які слід звернути увагу та діяти. Піклуйтеся про себе та не ігноруйте причини поганого самопочуття та стресу.

2. Контролюйте свій режим дня. Пам’ятайте про час роботи, відпочинку та повноцінний сон. Розлад сну загрожує емоційним виснаженням та може призвести до розвитку багатьох ускладнень здоров’я.

3. Здоровий спосіб життя та звички. Відмова від шкідливих звичок (паління, зловживання алкоголем, соцмережами в режимі 24/7). Надмірне перебування за комп’ютером може зашкодити фізичному та психічному здоров’ю!

4. Підтримуйте інших та свої соціальні зв’язки. Налагодьте комунікації. Спілкування допоможе близьким та Вам відчувати себе важливими та взаємну підтримку.

5. Позитивні емоції та збереження оптимізму. Наші думки здатні впливати навіть на процеси у нашому організмі. Як виявили дослідники, люди, які позитивно сприймають світ, мають тенденцію до нижчого тиску, менше схильні до розвитку серцевих захворювань, краще контролюють вагу, у них здоровіший рівень цукру в крові.

Читайте такожКабмін змінив низку вимог програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Сумна статистика COVID-19: за добу зафіксовано рекордну кількість госпіталізованих та померлих

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#психічні розлади #поради #стрес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...