• Головна
  • Аналітичне мислення та інноваційність стануть найнеобхіднішими навичками до 2025 року
освіта
13:10, 23 жовтня 2020 р.

Аналітичне мислення та інноваційність стануть найнеобхіднішими навичками до 2025 року

освіта
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Світовий Економічний Форум назвав ТОП-10 навичок 2025 року. Першість належить аналітичному мисленню й інноваційності, а цілковито новими у списку стали цифрові навички, пише 0372.ua.

У тренді - ефективні навчальні стратегії

Тепер на першому місці опинилося аналітичне мислення та інноваційність, а на другому — активне навчання та навчальні стратегії. Навичка комплексного вирішення проблем, яка була лідером списку для 2015 та 2020 років, тепер на третьому місці. Про це йдеться у матеріалі Освіторія.Медіа.

Нагадаємо, ми писали раніше, В якому віці мозок досягає піку своїх можливостей

Як зазначається, традиційно важливими залишаються критичне мислення і аналіз, креативність, оригінальність та ініціатива. Цілковито новими у списку стали цифрові навички: використання, моніторинг та контроль технологій і технологічний дизайн та програмування.

У десятку також потрапили навички самоконтролю: надзвичайно важливими будуть стійкість, опірність стресам та гнучкість, а також уміння взаємодіяти з іншими — лідерство та соціальний вплив.

За прогнозами Світового Економічного Форуму до 2025 року 50 % усіх працівників потребуватимуть перенавчання, адже економіки світу переживають подвійне потрясіння — пандемію та стрімку автоматизацію праці. Передбачають, що 85 мільйонів робочих місць упродовж наступних 5 років можуть замінити машини. Водночас 97 мільйонів нових робочих місць можуть з’явитися в процесі адаптації ринку праці до нових реалій.

Протягом останніх місяців люди все більше шукають можливості онлайн-навчання. У період з квітня по червень цього року на платформі Coursera було у 4 рази більше охочих навчатися, ніж раніше.

Читайте такожУ чому користь та небезпека Тік-Ток: поради експертів вчителям та батькам

Чому читати корисно і як заохотити дітей до цього: поради та лайфхаки від експертів

#навички майбутнього #освіта #робота #інновації #критичне мислення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...