• Головна
  • У чернівецькому штабі "ЄС" оприлюднили результати паралельного підрахунку голосів
місцеві вибори
15:08, 28 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У чернівецькому штабі "ЄС" оприлюднили результати паралельного підрахунку голосів

місцеві вибори
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Політична партія "Європейська Солідарність" потрапила до трійки лідерів виборчих перегонів згідно результатів паралельного підрахунку голосів на виборах до Чернівецької обласної та міської рад, пише 0372.ua.
До Чернівецької обласної ради ЄС має другий результат
Про це заявив Сергій Добржанський, заступник голови Чернівецької обласної організації політичної партії "Єропейська Солідарність" під час онлайн-брифінгу у середу, 28 жовтня. Згідно оприлюднених даних паралельного підрахунку голосів до Чернівецької обласної ради проходять сім політичних партій.
Перше місце, зі слів Сергія Добржанського, належить Слузі народу з результатом у 14,8 %, друге місце посіла ЄС з загальним результатом 11 %, натомість на третій позиції опиняється Єдина Альтернатива і Батьківщина - 11%. Також до облради проходять: Аграрна партія - 7,1%, ОПЗЖ - 6,8%, Народний контроль - 6% і За Майбутнє - 5,9%.
Як зауважив під час брифінгу Сергій Бостан, заступник голови Чернівецької міської організації політичної партії "Європейська Солідарність", до Чернівецької міської ради 5-ти відсотковий бар'єр згідно з паралельним підрахунком голосів долають такі політичні партії: Єдина Альтернатива - 20,1% Команда Михайлішина - 11,5% Європейська Солідарність - 10,4% Пропозиція - 9,8% Слуга Народу - 8,9% Народний Контроль - 7,9% Рідне Місто - 5,2%.
Підготовка дільничних та територіальних комісій була проведена погано, фото з відкритих джерел

Підготовка дільничних та територіальних комісій була проведена погано, фото з відкритих джерел

Він також підбив підсумки по організації виборчої кампанії та по роботі територіальних виборчих комісій. Зокрема, Сергій Бостан наголосив, що ЦВК не належним чином підійшла до органзації виборчого процесу.
Через те, що матеріальне забезпечення ДВК і ТВК не відповідало вимогам і потребам, визначеним законодавством, рівень їх підготовки був низьким, тому зараз складною є робота саме членів комісій, на яких покладена велика відповідальність, - зазначив представник міського штабу політичної партії.
#паралельний підрахунок голосів #ЄС #обласна рада #міська рада #онлайн-брифінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...