• Головна
  • На Буковині планують відновити очне навчання у школах для учнів 1-4 класів
початкова школа
12:41, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині планують відновити очне навчання у школах для учнів 1-4 класів

початкова школа
На Буковині планують відновити очне навчання у школах для учнів 1-4 класів

Освітяни спільно із органами місцевого самоврядування та об'єднаними громадами вивчатимуть питання щодо відновлення очного навчання для учнів початкової школи у закладах освіти, що перебувають в межах "червоної" карантинної зони, пише 0372.ua.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з ТЕБ та НС у суботу, 7 листопада. Відповідний протокол був оприлюднений на офіційному порталі Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, ми писали раніше, що Буковина майже повністю "почервоніла": яким є нове карантинне районування

Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з об’єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування вивчити питання щодо відновлення навчання учнів 1-4 класів з 16.11.2020 року в адміністративних одиницях для яких установлено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - йдеться у документі.

Також за рішенням комісії від завтра, 9 листопада, в адміністративно-територіальних одиницях, в яких встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, дозволяється "здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом, в кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб".

Натомість закладам громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо), що територіально здійснюють діяльність у межах "червоної" зони, дозволено приймати відвідувачів з 8:00 до 18:00 за умови допуску не більше 20 відвідувачів. 

Читайте такожСпілкування із сімейним лікарем у вихідні та вечірні години: що варто і чого не потрібно робити

В Україні кількість інфікованих COVID-19 перетнула позначку у 460 тисяч

#початкова школа #відновлення навчання #карантинні обмеження #червона зона #комісія з ТЕБ та НС
Оголошення
live comments feed...