• Головна
  • У Словаччині безкоштовно протестували на COVID-19 понад 1,5 млн людей за день
тестування на коронавірус
17:13, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Словаччині безкоштовно протестували на COVID-19 понад 1,5 млн людей за день

тестування на коронавірус
Словаччина, масове тестування / фото з відкритих джерел

Словаччина, масове тестування / фото з відкритих джерел

У Словаччині у суботу, 7 листопада, 1 556 тисяч людей протестували на зараження коронавірусною інфекцією, пише 0372.ua.
Це вже другий етап запланованого масового тестування в країні, за яким мали перевірити усіх громадян. Про це повідомляє hromadske з посиланням на Aktuality.
З 1 556 100 людей, які пройшли тестування на COVID-19 у суботу, зараження виявили у 0,628% (тобто 9 783 людей). Люди з позитивними тестами змушені будуть піти на двотижневу самоізоляцію.
Тестування також триває і сьогодні, 8 листопада. Результати недільних тестів будуть відомі вже за день.
Перший етап масового тестування у Словаччині відбувся минулого тижня. Під час вихідних понад 2,5 мільйона жителів країни протестували на зараження коронавірусом. Масове тестування у країні проводять безкоштовно, аби зупинити другу хвилю епідемії.
Всього у Словаччині проживає близько 5,5 мільйонів громадян. Тестування людей на COVID-19 вирішили розділити на два етапи: 1-2 листопада та 7-8 листопада.
Сам тест є безкоштовним і добровільним, однак ті, хто відмовляються його робити, також змушені будуть сидіти на самоізоляції. Люди нарікають, що без негативного результату тесту на громадян накладаються значні обмеження - їх можуть не пускати до державних установ, обслуговувати у громадських закладах, тощо.
Прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович вибачився за тиск на людей для участі в тестуванні, але заявив, що вимога обґрунтована.
"Свобода має поєднуватися з відповідальністю за тих, хто... найслабший серед нас: онкологічних хворих, літніх людей, людей з іншими захворюваннями", - заявив він.
#масове тестування #коронавірус #Словаччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...