• Головна
  • На Буковині завершують роботи з реконструкції ще одного приймального відділення
медичний заклад
10:25, 13 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині завершують роботи з реконструкції ще одного приймального відділення

медичний заклад
На Буковині завершують роботи з реконструкції ще одного приймального відділення

У Сокирянській центральній районній лікарні завершується реконструкція приймального відділення, пише 0372.ua.

Здійснюють її у рамках зініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми #ВеликеБудівництво. Про це йдеться на офіційному порталі Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, ми писали раніше, що На Буковині батьки новонароджених отримуватимуть 9 онлайн-послуг через сервіс "єМалятко"

Як зазначається, із ходом робіт ознайомилася заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

За словами директора закладу Олександра Андрійчука, вартував зовнішній та внутрішній ремонт відділення 3,4 мільйона гривень. Наразі роботи практично завершено, чекають лише на обладнання та комп’ютерний томограф від Міністерство охорони здоров'я України.

Сокирянська лікарня – приклад закладу, де і засновник, і керівник – на своєму місці. Із реконструкцією приймального відділення тут упоралися. Приміщення, у яких має працювати томограф, готові. Обладнання доставлять уже найближчим часом, – сказала Наталія Гусак.

Вона також зазначила, що з отриманим обладнанням Сокирянська лікарня може претендувати на укладення договорів з НСЗУ за іншими пріоритетними пакетами послуг.

Читайте такожНа Буковину надійдуть кошти на киснезабезпечення госпітальних баз області

В Україні зареєстровано е-петицію з вимогою скасування карантину вихідного дня

#реконструкція. приймальне відділення
Оголошення
live comments feed...