• Головна
  • Коронавірус спричинив появу "втраченого покоління" - ЮНІСЕФ
хроніки коронавірусу
11:21, 19 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус спричинив появу "втраченого покоління" - ЮНІСЕФ

хроніки коронавірусу
ЮНІСЕФ говорить про "втрачене покоління" / фото з відкритих джерел

ЮНІСЕФ говорить про "втрачене покоління" / фото з відкритих джерел

У ЮНІСЕФ стурбовані появою "втраченого покоління" через COVID-19. Через пандемію до кінця року у приблизно семи мільйонів дітей до п'яти років будуть діагностовані ознаки виснаження, пише 0372.ua.

Закриття шкіл вплинуло на 572 мільйони учнів в 30 країнах світу

"Майбутнє цілого покоління перебуває під загрозою", - підкреслила виконавчий директор фонду Генрієтта Форе у звіті міжнародної організації, - передає РБК-Україна.

Нагадаємо, ми писали раніше: Пневмонія, спричинена COVID-19: чернівецька науковиця розповіла про симптоми, лікування та ризики хвороби

На думку експертів дитячого фонду ООН, під загрозою перебуває майбутнє цілого покоління через "довгостроковий вплив" пандемії на їхню освіту, харчування і загальне благополуччя.

Зазначається, що для дітей серйозну загрозу несуть пов'язані з пандемією перебої в роботі ключових служб і стрімко зростаючий рівень бідності.

За даними експертів організації, закриття шкіл тим чи іншим чином вплинуло на 572 мільйони учнів (33%) в 30 країнах світу.

Згідно зі звітом, через наслідки пандемії до кінця 2020 року у приблизно семи мільйонів дітей у віці до п'яти років будуть діагностовані ознаки виснаження або гострого недоїдання (приріст у 14%).

Фахівці припускають, що це призведе до появи більш ніж 10 тисяч додаткових випадків дитячої смертності на місяць в основному в країнах Африки і в Південній Азії.

Читайте також:"Жінки повноцінно житимуть далі": прооперованих буковинок виписали з лікарні

Медик розповіла, у кого не з'являються антитіла до коронавірусу

#"втрачене покоління" #діти #коронавірус #ЮНІСЕФ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...