• Головна
  • Буковинські рятувальники отримали два сучасні автомобілі
Рятувальники
13:47, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Буковинські рятувальники отримали два сучасні автомобілі

Рятувальники
Буковинські рятувальники отримали два сучасні автомобілі

24 листопада автопарк пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Чернівецькій області поповнили 2 сучасних аварійно-рятувальних автомобіля «Ford Ranger», які придбані в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Про це інформує пресслужба управління ДСНС України у Чернівецькій області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Мовний скандал: в одеському трамваї пасажирам не сподобалося, що жінка говорить українською

Дані автомобілі сконструйовані на базі легкового автомобіля підвищеної прохідності, оснащені сучасним обладнанням та призначені для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків  дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Ці автомобілі будуть направлені в районні підрозділи для забезпечення безпеки громадян в області.

Нова техніка дозволить рятувальникам більш ефективно реагувати на надзвичайні події та якісно виконувати покладені завдання.

Читайте також: У Чернівцях за добу - понад дві сотні заражених COVID-19

Науковці довели, що обмеження кількості людей у приміщеннях зменшує ризики інфікування COVID-19

#рятувальники #автомобілі
Оголошення
live comments feed...