• Головна
  • В Україні карантин ще більше оголив проблему домашнього насильства - Павліченко
домашнє насильство
09:10, 27 листопада 2020 р.
Надійне джерело

В Україні карантин ще більше оголив проблему домашнього насильства - Павліченко

домашнє насильство
Кільксть звернень до поліції через домашнє насильство збільшилася / фото з відкритих джерел

Кільксть звернень до поліції через домашнє насильство збільшилася / фото з відкритих джерел

Цього року, в порівнянні з минулим, поліцейські отримали на 54% більше повідомлень та заяв про факти домашнього насильства, пише 0372.ua.
Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко на пресбрифінгу в Укрінформі, присвяченому проведенню Всеукраїнської інформаційної кампанії "16 днів проти насильства", повідомляє кореспондент агентства.
"Цього року, в порівнянні з минулим, поліцейськими отримано на 54% більше заяв та повідомлень про факти домашнього насильства, було складено на 27% більше протоколів про адміністративне правопорушення, було винесено в 5 разів більше термінових заборонених приписів та взято на облік на 22% більше кривдників”, - розповіла Павліченко.
За її словами, це є свідченням не тільки зміни підходів у боротьбі з домашнім насильством, а також постійного навчання підрозділів МВС, залучення різних підрозділів до протидії та запобігання домашнього насильства з-поміж підрозділів Національної поліції, а також - свідченням готовності суспільства відкрито говорити на цю тему.
Дійсно, карантин, який був спричинений пандемією COVID-19, ще більше оголив проблему домашнього насильства. І в таких умовах Міністерство внутрішніх справ дещо переглянуло підходи до запобігання та протидії цьому явищу, - додала Павліченко.
Вона розповіла про заходи, які застосовують правоохоронні органи для протидії домашньому насильству, зокрема, збільшено кількість спеціалізованих мобільних груп реагування на випадки домашнього насильства.
За її словами, сьогодні їх 54 по всій країні. При цьому, зауважила Павліченко, до реагування на випадки домашнього насильства залучаються й інші підрозділи.
#домашнє насильство #звернення #пандемія #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...