• Головна
  • Була навіть заступниця міністра: у Чернівцях відкрили центр соціально-психологічної допомоги
центр соціально-психологічної допомоги
16:46, 27 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Була навіть заступниця міністра: у Чернівцях відкрили центр соціально-психологічної допомоги

центр соціально-психологічної допомоги
Була навіть заступниця міністра: у Чернівцях відкрили центр соціально-психологічної допомоги
Оновлений Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги відкрила під час робочого візиту на Буковину заступниця Міністра соціальної політики України Ольга Ревук, пише 0372.ua.
Заклад нещодавно переїхав у нове комфортне приміщення та планує розширити спектр послуг для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це Чернівецька ОДА повідомляє у Фейсбук.
Як зазначила Ольга Ревук, важливо, що попри певні перешкоди у Черінвцях таки відкрили новий центр соціально-психологічної допомоги.
Також вона розповіла, що на Буковині відкрили і притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Місце розташування та адресу його, зі зрозумілих причин, не розголошують.
"Ми, як Міністерство соціальної політики України, відкриті до діалогу, готові враховувати практичні проблеми, із якими ви стикаєтеся, та вносити зміни в законодавство. Але без конкретних дій на місцях ми, на жаль, рухатися вперед не можемо. Тому сподіваюся, що наша координація у майбутньому буде така сама плідна, як і сьогодні," – підсумувала Ольга Ревук.
Як зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, відкриття центру соціально-психологічної допомоги має продемонструвати буковинцям, що влада відчуває відповідальність за жителів краю, особливо за тих, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують підтримки. Вона також запевнила, що на Буковині готові допомогти кожному, хто цього потребує.
#центр соціально-психологічної допомоги #відкриття
Оголошення
live comments feed...