• Головна
  • У Чернівцях відбулися теледебати між Клічуком та Михайлішиним
місцеві вибори
20:22, 27 листопада 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях відбулися теледебати між Клічуком та Михайлішиним

місцеві вибори
У Чернівцях відбулися теледебати між Клічуком та Михайлішиним

Роман Клічук та Віталій Михайлішин - кандидати на посаду міського голови Чернівців, що набрали найбільшу кількість голосів виборців у першому турі, - взяли участь у телевізійних дебатах, пише 0372.ua.

Сьогодні, 27 листопада, у Чернівцях у студії Суспільного Буковини відбулися дебати між кандидатом від політичної партії "Єдина Альтернатива" Романом Клічуком та кандидатом від партії "Команда Михайлішина" Віталієм Михайлішиним.

Нагадуємо, ми писали раніше, що День "Ч" через карантин не відмінять: у Чернівцях відбудеться другий тур виборів мера

Теледебати розпочалися зі вступного слова кандидатів, потім їм було поставлено по 2 питання від ведучої. За регламентом кандидати також обговорили топ-проблеми міста.

Після Роман Клічук та Віталій Михайлішин мали змогу поставити один одному по 3 запитання та відповісти на них, не перебираючи час (відповідь мала бути не більше 2 хв).

У перехресному двобої, зокрема, Віталій Михайлішин задав запитання своєму опоненту щодо його причетності до "бардака" у місті, оскільки той був роками членом виконкому міської ради. На що Клічук відповів, що він у виконкомі був лише 1,5 роки як представник від групи підприємців Буковини на громадських засадах, причому жодного особистого питання не лобіював, і цьому є беззаперечні докази.

Натомість Роман Клічук запитав свого політичного супротивника, яким є його ставлення до "бруду, що лився із телеканалу Чернівецький промінь впродовж останніх трьох місяців". Михайлішин відповів, що до даного телеканалу від жодного відношення немає, навіть більше - за цей час не мав часу переглядати місцеві новини, бо був завантажений роботою та зустрічами.

Наприкінці дебатів кандидати мали по 1 хвилині на заключні промови.

Так, Віталій Михайлішин розпочав зі слів подяки тим чернічанам, які його підтримують.

Хочу запросити усіх прийти на виборчі дільниці 29 листопада, бо від вашого голосу залежить майбутнє нашого міста. Від вас залежатиме, чи розвиватимуть транспорт у місті, чи будете ви отримувати вчасно тепло, світло, водопостачання. Тому я прошу усіх прийти на вибори і проголосувати, - сказав у прикінцевому слові Віталій Михайлішин.

Інший кандидат, Роман Клічук, також закликав чернівчан виконати свій громадянський обов'язок і прийти на виборчі дільниці у неділю.

Ми маємо розуміти, що у нашого міста є неймовірний шанс у все змінити. Це ж вибір не буде між Михайлішиним і Клічуком, а умовно сказати - між нафталіном і 6G. Ми хочемо зробити усе, щоб молодь не їхала з Чернівців, хочемо пишатися нашим містом, тому все у ваших руках. Не полінуйтеся і прийдіть проголосуйте, - зазначив у заключному слові Рома Клічук.

Читайте такожЧернівчан закликають голосувати у другому турі, адже важливий голос кожного

Ляшко розповів, що в уряді готується нова стратегія по COVID-19

#теледебати #місцеві вибори #кандидати у мери #Клічук #Михайлішин
Оголошення
live comments feed...