• Головна
  • Чернівчан закликають голосувати у другому турі, адже важливий голос кожного
місцеві вибори
19:22, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Чернівчан закликають голосувати у другому турі, адже важливий голос кожного

місцеві вибори
Чернівчан закликають голосувати у другому турі, адже важливий голос кожного

Реальний результат другого туру виборів мера Чернівців вирішуватиме явка виборців. Причому за Романа Клічука готові голосувати значно більше молодь та люди середнього віку, натомість за Віталія Михайлішина - старше покоління, пише 0372.ua.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, яке 1-2 листопада на замовлення компанії "PGR Consulting Group LLC" здійснювала дослідницька агенція "Active Group". Згідно з результатами соцопитування, станом на початок місяця лідером симпатій другого туру був Роман Клічук. Про це повідомляє molbuk.

Нагадуємо, ми писали раніше, що "Переймати досвід кращих міст, щоб і самим в такому жити": мер Житомира підтримав Романа Клічука

Після опитування 1200 мешканців міста за двоступеневою репрезентативною вибіркою за статтю та віком методом особистого інтерв’ю "face-to-fасe" було виявлено, що за кандидата на посаду Чернівецького міського голови від "Єдиної Альтернативи" з-поміж усіх опитаних готові віддати свої голоси 44,2% чернівчан, за його опонента – 36,9%.

Але при цьому є одна особливість – за Романа Клічука голосують значно більше молодь та люди середнього віку. За Віталія Михайлішина – більше готове голосувати старше покоління. Тому реальний результат вирішуватиме явка!

Варто зазначити, що результат виборів може вирішити навіть один голос. Так не вистачило лише одного голосу ОПЗЖ, щоб потрапити до Рівненської обласної ради, їхній результат – 4,9997% голосів виборців. 2 голоси не вистачило партії "СіЧ" для проходження до Рівненської міської ради – 4,99% голосів виборців. Завдяки додатково отриманим 4 голосам пройшли три депутати від "Сили людей" до Вараської міської ради. У Тернополі партія "Слуга Народу" та "За майбутнє" не потрапили б до міської ради, якби в них не вистачило 3 і 4 голоси, відповідно, завдяки яким вони отримали 5% рівно.

Навіть у Чернівцях у першому турі один голос вирішував все – якби "Команда Михайлішина" отримала на один голос більше, або ж "Єдина Альтернатива" на один голос менше, то в Чернівецькій міській раді у фракції "Єдиної Альтернативи" було б не 11, а 10 депутатів, а в іншої фракції на один більше.

Наразі дискусія, в кого скільки буде мандатів вирішується в "судових дебатах".

Тож коли вам кажуть, що йти голосувати в другому турі не потрібно, бо все вже вирішено, не вірте – ваш голос має значення!

Єдине, що може зупинити розвиток Чернівців за результатами 29 листопада – це розбрат, який сіяли всю виборчу кампанію ті, хто доводив 10 років місто до занепаду, розповсюджуючи нову брехню про Романа Клічука, а також низька явка.

Чернівчани здатні протистояти обом викликам – просто не потрібно вірити "променям брехні" та обов’язково прийти голосувати у другому турі виборів Чернівецького міського голови!

Пам’ятаймо: ніщо не зупинить згуртованих мешканців, які прагнуть навести лад у місті!

Читайте також"Відстоювати інтереси міста": мер Івано-Франківська поділився з командою Романа Клічука ідеями розвитку міста

Степанову уже шукають заміну на посаді міністра - ЗМІ

#місцеві вибори #другий тур #соцдослідження
Оголошення
live comments feed...