• Головна
  • На Буковині хочуть посадити найбільше лавандове поле в Україні
Проєкт
14:34, 28 листопада 2020 р.
1

На Буковині хочуть посадити найбільше лавандове поле в Україні

Проєкт
На Буковині хочуть посадити найбільше лавандове поле в Україні

У Хотинському районі висадять лавандове поле і побудувати переробний завод, який виготовлятиме лавандову олію. Про це розповів новообраний голова Хотинської ОТГ Андрій Дранчук, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: До поліції Буковини надійшло понад триста повідомлень про порушення виборчого законодавства

"У селі Білівці плануємо посадити п’ять гектарів лаванди. Такої великої площі цієї культури в Україні немає. Хочемо побудувати переробний завод, який виготовлятиме лавандову олію, яка користується великим попитом у парфюмерній промисловості та при виготовленні ліків. Вартість цього проєкту – 10,5 мільйона гривень", - каже Андрій Дранчук.

Нині проєкт перебуває на розгляді в Державному фонді регіонального розвитку.

"Знаходитиметься це підприємство в садибі колишнього поміщика. Німецькі спеціалісти вже розробили архітектурну концепцію, тут буде навіть готель. У розробці цього проєкту активну участь бере тамтешній фермер Володимир Дубчак", - зазначив Андрій Дранчук.

Насіння лаванди придбали на Закарпатті та в Болгарії.

"Лаванда – це багаторічне насадження й великих зусиль в догляді не потребує. За словами спеціалістів, середня врожайність лаванди становить 65-70 центнерів з гектара, з яких можна отримати до 100 кілограмів і більше ефірної олії. Весь врожай можна продати за тисячі доларів чи євро", - сказав Андрій Дранчук.

Читайте також:Не стало керівника Чернівецького багатопрофільного ліцею №4

На Буковині сталася смертельна ДТП, загинув молодий капітан поліції

#лавандове поле,проєкт #Буковина #насіння
Оголошення
live comments feed...