• Головна
  • Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА
Чернівецька ОДА
13:02, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА

Чернівецька ОДА
Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА

Валентина Добридіна стала представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій обласній державній адміністрації. Відповідне розпорядження, за погодженням Кабінету міністрів України, підписав 3 грудня 2020 року голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Експрес-курс медіаграмотності для буковинців: коли і де відбудеться

Валентина Добридіна стала представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій обласній...

Опубліковано Чернівецька обласна державна адміністрація Четвер, 3 грудня 2020 р.
– Ваша посада є інструментом для того, аби змінити життя людей з інвалідністю на краще. Шлях до успіху у цій справі складається із щоденної роботи. Упевнений, що спільно нам вдасться сформувати у суспільстві належне ставлення до людей з інвалідністю, а також усвідомлення потреб цієї категорії громадян, – сказав Сергій Осачук, вітаючи Валентину Добридіну із призначенням.

Як повідомляють у Чернівецькій ОДА, на найближчі три роки розроблена регіональна програма щодо створення безперешкодного життєвого середовища для цієї категорії жителів області. Крім того, на Буковині працює Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Він допоміг зробити багато новозбудованих та реконструйованих об’єктів області безбар’єрним. Валентина Добридіна є заступницею голови цього органу. Вона також очолює громадську організацію людей з інвалідністю «Лідер».

#представниця #права #особи #інвалідність #Чернівецька ОДА
Оголошення
live comments feed...