• Головна
  • На Буковині управління Держпраці розслідує нещасний випадок на Дністровській ГЕС
Нещаснний випадок
14:44, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині управління Держпраці розслідує нещасний випадок на Дністровській ГЕС

Нещаснний випадок
На Буковині управління Держпраці розслідує нещасний випадок на Дністровській ГЕС

Нагадаємо, вчора на Дністровські ГЕС стався трагічний випадок. Працівник підприємства через необережність впав у шахту і загинув на місці трагедії. З цього приводу в управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі  спеціального розслідування. Про це повідомляє 0372.ua  із посиланням на пресслужбу управління Держпраці в Чернівецькій області.

Нагадуємо, раніше ми писали: Обрали представницю Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА

За попередніми даними, нещасний випадок стався у машинному цеху при огляді обладнання, що було виведене у стан капітального ремонту. При падінні потерпілий 1963 року народження загинув на місці», - йдеться у повідомленні. 

«Випадки виробничого травматизму мали місце у соціально-культурній сфері (загалом 50 , 7 із них – зі смертельним наслідком), у галузі торгівлі (3 нещасні випадки), у машинобудуванні (3 травмованих, один із них смертельно), на підприємствах автомобільного транспорту (двоє потерпілих), на залізничному транспорті та в лісовому господарстві (по одному смертельно травмованому), на підприємствах з виробництва деревини, ЖКГ, пошти та зв’язку - по одному випадку загального травматизму», - додали у пресслужбі управління Держпраці області.

В управлінні Держпраці зазначили, що за 10 місяців 2020 року на підприємствах, в установах та організаціях регіону сталося 63 нещасні випадки, 10 із них - зі смертельним наслідком.

Читайте також:Домашнє насильство є у кожній другій сім'ї зі складними життєвими обставинами

Карета швидкої за близько 2 млн грн: буковинська громада отримала новий автомобіль

#Розслідування #ГЕС #нещасний випадок #Чернівці
Оголошення
live comments feed...