• Головна
  • Чернівецька районна рада збереться за тиждень
Районна рада
18:41, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька районна рада збереться за тиждень

Районна рада
Необхідна кількість заяв від депутатів (дві третини) уже є. Фото: Чернівецька ОДА

Необхідна кількість заяв від депутатів (дві третини) уже є. Фото: Чернівецька ОДА

Новостворена Чернівецька районна рада вперше збереться наступного четверга, 10 грудня, у приміщенні обласної ради. Необхідна кількість заяв від депутатів (дві третини) уже є. Про це molbuk.ua повідомив новоспечений депутат райради, кандидат під першим номером у списку до райради від партії "ЄС" Артем Жук.

Артем Жук

За словами депутата, уже визначилися з тим, хто вестиме на засіданні, доки не оберуть керівний склад ради.

"На першому засіданні головують члени ТВК. Президія складатиметься з 5 представників політичних партій. Ми вирішили, що це будуть перші номери зі списків тих 5 партій, які набрали найбільше голосів. Вони вестимуть засідання районної ради до тих пір, поки не буде обраний голова, його заступники і керівник апарату", - розповів Артем Жук.

Хоча повноваження районної ради ще не визначені, проте, щойно ТВК оголосить про відкриття першого засідання, новоспечені депутати де-юре стають правонаступниками старих райрад. Тож перше, чим депутати займатимуться, стане їх ліквідація, зазначає А. Жук.

Щодо подальшого місця засідання Чернівецької райради, то наразі це питання ще не вирішене. Проте, за словами Артема Жука, депутати наполягатимуть на тому, щоби й надалі збиратися у приміщенні облради.

"Була пропозиція віддати нам будівлі Першотравневої або Садгірської райрад. Але ЧОДА орендує приміщення обласної ради. Тож і ми на таких же правах могли би орендувати приміщення обласної ради", - переконаний Артем Жук.

Читайте також: Домашнє насильство є у кожній другій сім'ї зі складними життєвими обставинами

Карета швидкої за близько 2 млн грн: буковинська громада отримала новий автомобіль

molbuk.ua

#райрада #зібрання #тиждень #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...