• Головна
  • Роман Клічук про локдаун та сфери, з яких розпочне розвиток Чернівців
Міський голова
17:13, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Роман Клічук про локдаун та сфери, з яких розпочне розвиток Чернівців

Міський голова
Роман Клічук про локдаун та сфери, з яких розпочне розвиток Чернівців

Роман Клічук, переможець виборів міського голови у Чернівцях, дав інтерв`ю «Радіо Свобода», в якому, зокрема, висловив свою думку щодо локдауну на новорічно-різдвяні свята, та багато інших цікавих тем, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Трагедія на Буковині: працівник Дністровської ГЕС-1 впав у шахту і загинув

Роман Клічук

– Які цілі ви собі на каденцію поставили? Що ви хочете реалізувати в Чернівцях?

– Цілей так багато... Якщо коротко, то я хочу, щоб на наступних виборах мера за мене і за мою партію проголосувало понад 70% людей, і я це зроблю.Проблем у Чернівцях багато. Комунальні підприємства збиткові, працюють непрозоро. Все в запущеному стані. Потрібно починати з доріг, далі – транспорт, опалення, водопостачання... Ми реально живемо в 1995 році. Проблем у Чернівцях багато. Комунальні підприємства збиткові, працюють непрозоро. Потрібно починати з доріг, далі – транспорт, опалення, водопостачання

– Що у місті відбувається з коронавірусом зараз?

– ​Чернівецька область – в «​лідерах» ​ з березня місяця. У листопаді ситуація була ще погана, але останні тижні пішло на спад. Я сподіваюся, що тенденція збережеться. І ми повинні вийти з «червоної зони». Але в Україні очікують локдаун – і я думаю, що це ще гірше вплине на економіку.

– Власне, про локдаун. Чи може статися так, що мер Чернівців не буде виконувати рішення уряду, якщо локдаун запровадять? Так декілька мерів вчинили стосовно «карантину вихідного дня».

– Я б не хотів цього. Я ще бачу свою роль і в тому, що я повинен переконувати Кабінет міністрів, що треба врахувати всі ризики і зробити так, щоб таке рішення було спільним з мерами.

– А якщо не переконаєте?

– Давайте ми оберемо найкращий варіант: що ми переконаємо. Ми знайдемо аргументи, чому це погано, а далі будемо бачити. Якщо Кабмін ухвалює рішення про локдаун, то він повинен ухвалити рішення, яким чином він допоможе місцевим радам Коли закривають бізнес, зупиняють транспортне сполучення, то це ж однозначно впливає на економіку в цілому і на місцевий бюджет. На сьогодні у місцевому бюджеті – діра у 150 мільйонів і величезні заборгованості комунальних підприємств. А що буде далі, якщо місто не отримає якісь компенсаторні механізми? Якщо Кабмін ухвалює рішення про локдаун, то він повинен ухвалити рішення, яким чином він допоможе місцевим радам.

Читайте також:Буковинці посіли третє місце на онлайн олімпіаді з шахів для людей з інвалідністю

На Буковині управління Держпраці розслідує нещасний випадок на Дністровській ГЕС

#Роман Клічук #імський голова #Чернівці #думки #відповіді
Оголошення
live comments feed...