• Головна
  • Експорт української електроенергії став удвічі більший за імпорт
електроенергія
14:19, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Експорт української електроенергії став удвічі більший за імпорт

електроенергія
Експорт електроенергії у 2020 був більшим удвічі за імпорт / фото з відкритих джерел

Експорт електроенергії у 2020 був більшим удвічі за імпорт / фото з відкритих джерел

Сумарний обсяг експорту електроенергії в Україну за підсумками 11 місяців 2020 року перевищує імпорт вдвічі (4 424,7 млн кВт·год проти 2 156,1 млн кВт·год), пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, Скільки коштів у бюджеті Чернівців у наступному році передбачено на транспорт і комунальні підприємства

Водночас у листопаді імпорт електроенергії з Європи продовжив тенденцію до зростання (+21%), тоді як обсяги експорту почали скорочуватися (-4%). Про це повідомляється на офційному порталі "Укренерго".

Експорт та імпорт електроенергії

Зазначається зокрема, що обсяги експорту електроенергії у листопаді зменшилися на 18,5 млн кВт·год по відношенню до попереднього місяця. При цьому найбільше скорочення обсягів експорту відбулося в напрямках Польщі (майже -25,9 млн кВт·год) і Угорщини (-23 млн кВт·год). Водночас, саме до цих країн за підсумками 11 місяців обсяги експорту є найбільшими (до Польщі 1 380,8 млн кВт·год, до Угорщини – 1 940,7 млн кВт·год). В листопаді найбільші обсяги експорту з «острова Бурштинської ТЕС» були до Угорщини (212,7 млн кВт·год) та Румунії (129,7 млн кВт·год).

Найбільше Україна експортує електроенергії до Польщі та Угорщини, інфографіка Укренерго

Найбільше Україна експортує електроенергії до Польщі та Угорщини, інфографіка Укренерго

Також зменшилися обсяги експорту з ОЕС України до Молдови (-4,1 млн кВт·год). Експорту електроенергії в напрямках Росії та Білорусі не відбувалося.

Імпорт електроенергії в листопаді 2020 року здійснювався виключно з країн Європи в зону «острова Бурштинської ТЕС». В зоні ОЕС України (з Росії, Білорусі та Молдови) імпорт відсутній.

Експорт української електроенергії став удвічі більший за імпорт, фото-2

Загальний обсяг імпорту в листопаді збільшився на 27,8 млн кВт·год у порівнянні з попереднім місяцем. Найбільше зростання імпорту в «острові Бурштинської ТЕС» відбулося з напрямку Словаччини (+40 млн кВт·год), з цієї ж країни в листопаді були і найбільші обсяги імпорту (145,2 млн кВт·год) і за підсумками 11 місяців 2020 року (1 355,5 млн кВт·год). Обсяги імпорту з Угорщини в листопаді дещо зменшилися (-12,6 млн кВт·год), а за підсумками 11 місяців були на другому місці (506,9 млн кВт·год).

Читайте такожМОН хоче зробити ЗНО з додаткових предметів платним

Понад 80% чернівецьких водіїв ігнорують ремені безпеки – дослідження Кампанії "За безпечні дороги"

#електроенергія #експорт #імпорт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...