• Головна
  • Туристичний потенціал та привабливість Буковини оцінювали журналісти всеукраїнських видань
Мандруй Україною
20:07, 11 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Туристичний потенціал та привабливість Буковини оцінювали журналісти всеукраїнських видань

Мандруй Україною
Туристичний потенціал та привабливість Буковини оцінювали журналісти всеукраїнських видань
Із туристичним потенціалом Буковини познайомилися журналісти провідних українських телеканалів та онлайн-видань, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що Головна ялинка краю уже в Чернівцях
Вони перебували в області у рамках проєкту "Мандруй Україною". Це президентська ініціатива для промоції внутрішнього туризму в нашій державі. Про це йдеться на офіційному порталі Чернівецької ОДА.
Як зазначила заступниця директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації Христина Марчук, готуючись приймати представників ЗМІ, вирішили зробити акцент на тому, що Буковина – перехрестя культур і релігій. Під таким кутом і розробили триденну програму перебування гостей у краї.
Журналістам, зокрема, показали «туристичні магніти» області, серед яких Хотинська фортеця, світовий центр старообрядництва в Білій Криниці, печерний монастир в селі Галиця, музей архітектури та побуту, історичне середмістя Чернівців.
Побували учасники проєкту і у Волоці, де познайомилася із весільною індустрією Буковини. У Красноїльську гості почули про оригінальні національні традиції буковинців та побачили презентацію Маланки. Опісля ж оглянули гірськолижний курорт «Мигово». Відвідали журналісти також синагогу садгірських цадиків.
"На Буковині є місця, у які хочеться повертатися знову і знову. Для мене це Хотинська фортеця. Подібних обєктів у хорошому стані дуже небагато в Україні. Тож тут отримала гарні враження та заряд позитиву," – розповіла журналістка телеканалу 1+1 Алла Пасс.
Оцінили також учасники туру буковинську кухню і гостинність.
"У Чернівцях я вже не вперше. Місто багатонаціональне, різноманітне, кольорове, тому дуже його люблю. Сюди завжди приємно повертатися, бо Чернівці повсякчас тепло зустрічають," – поділилася враженнями кореспондентка УНІАН Марина Григоренко.
#туризм #Буковина #Мандруй Україною #журналісти
Оголошення
live comments feed...