• Головна
  • Чернівецькі благодійники закликають подарувати дітям чудо до Дня Миколая
листи чудес
18:03, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецькі благодійники закликають подарувати дітям чудо до Дня Миколая

листи чудес
Марта Левченко / фото 0372.ua

Марта Левченко / фото 0372.ua

Завдяки благодійникам до дня Святого Миколая зреалізовані мрії вже понад 1600 дітей, які опинилися у дуже важких життєвих обставинах. Проте ще більше сотні листів чекають на своїх чарівників, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Почесне звання "Мати героїня" отримали більше тридцяти буковинок

Триває акція до Дня Святого Миколая "Листи чудес", організована благодійним фондом "Я - майбутнє України". На Святого Миколая кожна дитина чекає на казку і дуже сумно, коли через складні обставини, бідність сім’ї ці діти прокидаються зранку і навіть не тягнуть руку під подушку, бо знають, що там нічого немає. Як переконана голова фонду Марта Левченко, казка повинна прийти до кожної дитини, незалежно від того, яке матеріальне забезпечення.

"Листи чудес" ще чекають на своїх чарівників, фото з профілю Марти Левченко з Фейсбуку

"Листи чудес" ще чекають на своїх чарівників, фото з профілю Марти Левченко з Фейсбуку

Благодійниця розповіла нашій кореспондентці, що волонтери фонду вже почали вітати дітей з бідних сімей. Вона зазначила, що у підготовці до цього дня їм вже вдалося втілити понад 1600 дитячих мрій дітей з малозабезпечених сімей, родин у кризі, де дитину виховує тільки одна мама, де є діти з інвалідністю, де немає можливості придбати подарунок.

У таких родинах мама буває просто у розпачі, тому що немає змоги втілити мрію своєї дитини через бідність. Щодня ми викладаємо листи від дітей, вказуючи адресу маленького мрійника, де ми закликаємо відправляти не тільки подарунок, який просила дитина, але й речі, засоби гігієни, тому що все це потрібно у даній сім’ї, - зауважує доброчиниця.

Зауважимо, що у фонді вже є відзиви від мам, які отримали ці подарунки. "Це слова вдячності, зрештою мама вже не боїться того ранку Миколая. Це той момент, коли мама розправить крила і в тій хатині буде щастя", - каже громадська діячка.

Як наголошує Марта Левченко, ще є більше сотні листів, які потрібно втілювати і люди можуть долучатися, обирати.

Ми їдемо особисто до тих дітей, які не могли написати листи, тому що у них немає інтернету, чи не могли відправити, чи сфотографувати. Ми вже були у Верховині, вчора відправили подарунки на Рівне, і так щодня, - говорить вона.

Голова благодійного фонду запевнила, що волонтери відправлятимуть подарунки, їхатимуть у віддалені села, кожну родину, щоб переконатися, що у кожній сім’ї буде чудо і діти повірять у казку.

Для тих, хто має бажання долучитися до доброї справи, нагадуємо, що листи чудес розміщені на сторінках Марти Левченко у Фесбуці, інстаграмі, є також на сторінці "Міста добра" та "Я - майбутнє України".

Люди пишуть у коментарях номери листів, які вони обрали, усі листи пронумеровані і навіть якщо хтось втратив адресу чи хоче надалі допомагати цій родині, він завжди нам може написати номер листа і ми знайдемо необхідні реквізити, - говорить благодійниця.

Таким чином, сподівається Марта Левченко, сім’я може знайти собі наставника, друга, чарівника, який у подальшому буде допомагати їй.

Читайте такожДень святої Варвари: що сьогодні відзначають буковинці

Свята не за горами: добірка найпопулярніших традицій на зимові свята на Буковині

#листи чудес #діти з бідних сімей #подарунки #мрії #Святий Миколай
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...